کد خبر : 6461

رئیس شورای شهر تهران موضوع اجرای طرح ترافیک همزمان با بازگشایی مدارس را تشریح کرد.

 

به گزارش پیام نو، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا طرح ترافیک همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها اجرا می‌شود، گفت:‌ قرار شده که اجرای طرح ترافیک ادامه پیدا کند و از طرفی مردم هم تشویق به استفاده از خودروهای حمل و نقل عمومی نشوند.

هاشمی افزود: محل مدرسه حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد دانش‌آموزان در محدوده محل سکونت‌شان است و در شلوغی مرکز شهر نیست یا شرایط آنها به صورتی نبوده که والدین مجبور باشند وارد طرح ترافیک شوند.

وی خاطرنشان کرد: البته باید منتظر بمانیم تا ببینیم موقعیت در آن زمان به چه صورت است و در زمان مربوطه بررسی‌های بیشتر را انجام دهیم ولی به طور کلی قرار شده اجرای طرح ترافیک ادامه پیدا کند.

رئیس شورای شهر تهران درباره سرانجام پرونده کلینیک سینا مهر، اظهار داشت: منتظر جلسه دادگاه مربوطه هستیم. این موضوع در حال حاضر در دادستانی کشور مطرح است و ابعاد آن توسط دادستانی به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: قرار شده تا زمانی که نتیجه دادستانی در مورد این حادثه مشخص نشده است ما نظری اعلام نکنیم ولی به طور کلی گزارش شورای شهر به دادستانی ارسال شده است.

به گزارش پیام نو، با توجه به بازگشایی مدارس و استفاده بسیار از حمل ونقل عمومی در این شرایطی که ویروس کرونا بوجود آورده رئیس شورای شهر تهران از ادامه اجرای طرح ترافیک خبر داد.

منبع: فارس

ارسال نظر