کد خبر : 673

داریوش ارجمند در انتقاد از رفتار سلبریتی‌ها:

بازیگر نقش مالک‌اشتر خطاب به رفتار برخی سلبریتی‌ها در خارج از کشور گفت: شما در آن کشور بَرده‌اید، شما کله سیاهید! شما خارجی هستید.

داریوش ارجمند خطاب به رفتار برخی سلبریتی‌ها در خارج از کشور گفت: شما در آن کشور بَرده‌اید، شما کله سیاهید! شما خارجی هستید.

به گزارش "پیام نو"، بازیگر سریال "ستایش" با حضور در ویژه برنامه "انتقام سخت" در شبکه افق که به مناسبت شهادت "سردار سلیمانی" روی آنتن رفت، ضمن انتقاد از رفتار هنرمندانی که در خارج از مرزهای ایران علیه ایران صحبت می‌کنند، گفت: برخی هم‌وطنان ما بی‌وطن‌اند. ما جانمان را برای این کشور گذاشته‌ایم. من سال‌ها در خارج از ایران زندگی کرده‌ام و پس از پایان تحصیلاتم به ایران بازگشتم درصورتی که می‌توانستم در آن کشور زندگی کنم و به نفع آن‌ها کار کنم، همانند هنرمندانی که این کا را می‌کنند و از اینجا به آمریکا می‌روند و بعد می‌گویند در نیویورک تئاتر اجرا کردیم. کدام نیویورک؟ کدام آمریکا؟ کدام تئاتر؟ این‌ها من را به خنده وادار می‌کند، چرا در همین کشور این کار را انجام نمی‌دهند؟چرا اینجا بضاعت برگزاری آن تئاتر را ندارید؟ 

او ادامه داد: این آن تصوری است که از آمریکا برای ما ساخته‌اند. عده‌ای به ضرب پول به آمریکا رفته‌اند و تصور می‌کنند جهان را تسخیر کرده‌اند! نه این را از من بشنوید، شما در آن کشور بَرده‌اید، شما کله سیاهید! شما خارجی هستید.

ارجمند در ادامه با انتقاد از رفتار سلبریتی‌ها در خارج از کشور افزود: شما هرچه دارید از ایران دارید. به غیر از این هیچ چیز ندارید و نخواهید داشت.

ارسال نظر