کد خبر : 7124

نماینده مجلس یازدهم در گفت‌وگو با پیام نو:

نماینده مجلس یازدهم گفت: با حقوقی که دریافت می‌کنم، امکان پرداخت قسط هشت میلیونی دنا پلاس نیست.

پیام نو| مدتی است تحویل خودرو دنا پلاس به نمایندگان مجلس یازدهم، آن هم با قیمت کارخانه یعنی 300 میلیون تومان و به صورت اقساطی حاشیه‌ساز شده است.

جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت‌جام در مجلس، درباره تحویل خودرو دنا پلاس به نمایندگان،گفت: زمانی که این بحث مطرح شد به هیچ وجه با شخص وزیر در مورد قیمت و این موارد بحث نشد. من بیانیه دادم و گفتم اگر قرار است مبلغ قسط هشت میلیون باشد، با حدود هشت میلیون حقوقی که دریافت می‌کنم، اصلاً امکان پرداخت اقساط نیست.

وی ادامه داد: خودم به این عمل اعتراض دارم و تمایلی هم به گرفتن خودرو با این شرایط ندارم.

رحیمی جهان آبادی افزود: خودرویی که به نمایندگان مجلس دهم تحویل دادند ویتارا بود که در آن زمان قیمتش ۱۲۰ میلیون تومان بود.

Iranian-MP-Calls-for-Shift-Away-From-Regional-Interventionism

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس درباره وام ودیعه مسکن نمایندگان خاطرنشان کرد: مسکن هم ندادند. ۲۰۰ میلیون تومان به عنوان ودیعه مسکن به ما دادند که به صورت شفاف هم اعلام شد و آن را به صورت قسطی از حقوق‌مان کم می‌کنند.

وی اضافه کرد: شخصاً مقداری پول هم خودم رویش گذاشتم تا بتوانم خانه‌ای اجاره کنم.

رحیمی جهان آبادی در پایان گفت: خودتان که شاهد هستید در تهران با این مقدار پول نمی‌توان خانه گرفت. خودم هم پول رویش گذاشتم تا بتوانم خانه بگیرم، کما اینکه در مجلس قبلی ۴۰۰ میلیون تومان ودیعه مسکن می‌دادند که با آن می‌شد خانه خرید، اما در این دوره ما مقداری هم روی آن گذاشتم تا فقط بتوانیم خانه اجاره کنیم.

ارسال نظر