کد خبر : 7557

​رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد تهران بر اثر ابتلا به کرونا امروز درگذشت.

به گزارش پیام نو، محمد زارع جوشقانی، چشم‌پزشک و رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت. دکتر زارع فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی بود و بیش از ۲ دهه نیز ریاست دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان شهید بهشتی کاشان را بر عهده داشت.

روابط عمومی بیمارستان لبافی‌نژاد در اطلاعیه‌ای در این باره اعلام کرد: «شهادت پرافتخار استاد فرهیخته و متعهد، شهید فداکار آقای دکتر محمد زارع جوشقانی که در خط مقدم جبهه جنگ بی‌امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستاد و جنگید و به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، برای ما بسیار سخت و جانکاه است.  اعمال و خدمات کسانی که با خدا هم عهد شده اند و از هیچ کوششی فروگزار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند، در نزد خداوند متعال محفوظ است و دعای خیر بیماران بهترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود.

با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی و جامعه بزرگ پزشکی و سلامت تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت داریم.

یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه‌روزی ایشان در کنار سایر مدافعان سلامت مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.»

گفتنی است دکتر زارع، بهمن‌ سال گذشته با حکم دکتر «علیرضا زالی» رئیس ستاد کرونای استان تهران، رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد شده‌ بود.

منبع: همهشهری‌آنلاین

ارسال نظر