کد خبر : 7560

عضو کمیسیون عمران مجلس:

یک نماینده مجلس گفت: باید مراجعات به ادارات کاهش یافته و یک سوم کارمندان در محل کار باشند.

 

به گزارش پیام نو، اسماعیل حسین زهی، عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت دورکاری کارمندان و پرهیز از سفرهای تفریحی در شرایط کرونایی، بیان کرد: با توجه به اینکه امروز شاهد هستیم آمار مبتلایان به کرونا در اکثر استان ها اوج گرفته است، انتظار می رود شهروندان پروتکل های بهداشتی را بیش از گذشته با جدیت دنبال کرده و به طور ویژه از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: دولت نیز باید هم در بحث مدارس و هم در بحث ادارات دولتی ورود جدی داشته باشد و از ظرفیت دورکاری حداکثری استفاده شود،  باید تدبیری اندیشیده شود تا مراجعات به ادارات نیز کاهش یافته و تنها یک سوم از کارمندان در محل کار خود حضور یابند. در خصوص سر رسید مهلت مالیاتی و یا تمدید پروانه و یا امور بانکی، تمدیدی دو ماه صورت گیرد.

نماینده مردم خاش در مجلس تصریح کرد: متاسفانه روز به روز شاهد افزایش آمار فوتی ها و مبتلایان در شهرهای مختلف هستیم و تنها راه کنترل این بیماری در شرایط کنونی به کار گرفتن اقدامات پیشگیرانه است.

حسین زهی در پایان تاکید کرد: باید پروتکل های بهداشتی با جدیت دنبال شده و نگاه ویژه ای به پروتکل های بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه داشته باشیم.

منبع: ایسنا

ارسال نظر