کد خبر : 7712

دبیرکل حزب ترقی ایران:

یک فعال اصلاح‌طلب گفت: کار نمایندگی بیش از هر چیز قانونگذاری است نه اینکه توهین کنند.

 

به گزارش پیام نو، بابک آذرباد روز شنبه با اشاره به توهین برخی از نمایندگان مجلس علیه رییس‌جمهوری،  اظهار کرد: کار نمایندگی بیش از هر چیز قانونگذاری است نه اینکه با در اختیار گرفتن تریبون مجلس،  به نهادهای رسمی مملکت و خصوصا آنهایی که از طرف مردم انتخاب شده و مورد تایید رهبری نیز هستند، توهین کنند.
دبیرکل حزب ترقی ایران، بخشی از تخریب‌ها علیه دولت را مرتبط با انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری عنوان کرد و گفت: برخی مشکلاتی را که دولت با آن دست و پنجه نرم می‌کند دستاویز قرار داده و به نوعی می‌خواهندرقیب را بکوبند. بنابراین اقدامات آنها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا اینکه بخواهند وارد مسائل دیگری شوند.
آذرباد افزود: افرادی که اینگونه تخریب‌ها را علیه دولت روحانی انجام می‌دهند، می‌خواهند با سوءاستفاده از این حملات به مقاصد خود برسند.
وی با بیان اینکه تخریب‌ها علیه دولت از سوی یک جریان صورت می‌گیرد نه صرفا از سوی تعدادی افراد، به سفرهای استانی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره و عنوان کرد: باید ببینیم این سفرهای استانی با چه اهدافی صورت می‌گیرد و این موضوع از چشم ناظران پنهان می‌ماند یا خیر.

به گزارش پیام نو، گفتنی است که اخیرا برخی از نمایندگان مجلس از هر تلاشی برای تخریب دولت دست نکشیدند و با الفاظ ناپسند دولت را خطاب قرار دادند.
منبع: ایرنا

ارسال نظر