کد خبر : 7773

حسن نوروزی در واکنش به ویدئوی ضرب و شتم دختر آبادانی:

نایب‌رئیس کمیسیون حقوقی مجلس در واکنش به ویدئوی دختر آبادانی گفت: انتشار چنین ویدئوهایی صحیح نیست و مجازات خود را در پی دارد.

به گزارش پیام نو، پس از انتشار ویدیوی ضرب و جرح دختر آبادانی در فضای مجازی، دادستان عمومی و انقلاب آبادان مطرح کرد: افرادی که فیلم این حادثه را در فضای مجازی منتشر کرده اند به زودی دستگیر خواهند شد و برخورد لازم با آنها صورت خواهد گرفت.

حسن نوروزی نایب رییس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس نیز در پاسخ به این سوال که چرا با منتشر کننده برخورد قضایی صورت می‌گیرد گفت: اشاعه فحشا از نظر شرع مقدس اسلامی ممنوع است و انتشار چنین فیلم هایی‌ که زنندگی دارد و بدون اجازه از دادسرا است، جرم محسوب می‌شود و باید مورد پیگیری قرار گیرد. 

او ادامه داد: فرد باید این فیلم را به دادسرا ارایه می کرد، نه اینکه آن را در فضای مجازی منتشر کند، انتشار چنین ویدیوهایی صحیح نیست زیرا از نظر قضایی نظم جامعه را برهم ریخته است و مجازات خود را در پی دارد.  

به گزارش پیام نو، گفتنی است که اخیرا ویدئویی از یک دختر آبادانی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود در فضای مجازی منتشر شد که واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت.

منبع: برنا

ارسال نظر