کد خبر : 7865

مرحله دوم رویداد «آهنگسازان جوان» به پایان رسید؛

مرحله دوم رویداد «آهنگسازان جوان» به پایان رسید و 6 اثر برگزیده برای اجرا، ضبط و انتشار از سوی نشر موسیقی «پتریکور» معرفی شدند.

به گزارش پیام نو، مرحله دوم رویداد «آهنگسازان جوان» به پایان رسید و آهنگسازان موسیقی معاصر؛ رضا والی، امین شریفی، کلاریز کشاورز و ارشیا صمصامی‌نیا به‌عنوان کارگروه انتخاب، در دو رده سنی الف و ب مجموعاً 6 اثر را به‌عنوان آثار برگزیده برای اجرا، ضبط و انتشار از سوی نشر موسیقی «پتریکور» معرفی کردند.

گفتنی است در آینده این آثار در قالب آلبومی در داخل و خارج از ایران منتشر و روانه بازار موسیقی خواهد شد.

بنا بر اعلام مدیر رسانه‌ای نشر موسیقی پتریکور، برگزیدگان مرحله دوم فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور در قالب پروژه «آهنگسازان جوان» معرفی شدند.

به نقل از روابط عمومی نشر موسیقی پتریکور، نیمه مردادماه امسال پایان مهلت ارسال آثار به اولین دوره پروژه «آهنگسازان جوان» بود که از سوی نشر پتریکور راه‌اندازی شده است. از مجموع 86 اثر دریافت‌شده برای این فراخوان، 78 اثر واجد شرایط داوری تشخیص داده شدند و کارگروه انتخاب از این میان، 12  اثر را برای حضور در مرحله دوم برگزیدند.

در ادامه، برای 12 آهنگساز راه‌یافته به مرحله‌ دوم فرصتی 2 ماهه فراهم شد تا با شرکت در جلسات خصوصی و گروهی، آثار خود را اصلاح و نسخه‌ نهایی را برای داوری مرحله‌ دوم به نشر پتریکور بازارسال کنند. در ادامه، کارگروه انتخابِ اولین دوره پروژه «آهنگسازان جوان»، 6 اثر را برای اجرا توسط کلاریز کشاورز و ضبط و انتشار از سوی نشر موسیقی پتریکور برگزیدند. 

طبق اعلام کارگروه انتخابِ آثار؛ «رضا والی»، «ارشیا صمصامی‌نیا»، «کلاریز کشاورز» و «امین شریفی»، در گروه الف (آهنگسازان زیر بیست‌وپنج سال)، «اَرشان نجفی» زاده سال 1380، «فرزان سلسبیلی» زاده سال 1377 و «علی صادقی‌زاده» زاده سال 1376 به‌عنوان نفرات اول تا سوم و در گروه ب ( آهنگسازان بالای بیست‌وپنج تا سی‌وپنج سال)، «پیمان صالحیان متولد سال 1364، کامیار بهبهانی متولد سال 1365 و آتا قویدل متولد سال 1366 به ترتیب به‌عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند. در ادامه بناست تا پس از اجرای 6 اثر برگزیده مرحله‌ دوم، از هر گروه سنی یک آهنگساز برای دریافت جایزه‌ نقدی سه میلیون تومانی فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور برگزیده شود.

photo_۲۰۲۰-۱۰-۳۱_۰۷-۰۳-۱۲

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نشر پتریکور به نشانی  www.petrichor-records.com، صفحه رسمی این نشر در اینستاگرام به نشانی petrichor.records@ و صفحه رسمی این نشر در فیس‌بوک به نشانی  PetrichorNewMusic در جریان تازه‌ترین رویدادهای مربوط به این نشر موسیقی در داخل و خارج از ایران قرار بگیرند.

ارسال نظر