کد خبر : 8050

یادداشت دبیرکل خانه کارگر برای نماینده فقید تهران:

دبیرکل خانه کارگر در پی درگذشت نماینده مردم تهران در مجلس دهم، یادداشتی منتشر کرد.

به گزارش پیام نو، دبیرکل خانه کارگر و نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پی درگذشت محمدرضا نجفی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، یادداشتی منتشر کرد.

علیرضا محجوب نوشت: 

وَالَّذِینَ هَاجَرُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ ثُمَّ قُتِلُوا أَوْ مَاتُوا لَیَرْزُقَنَّهُمُ اللَّهُ رِزْقًا حَسَنًا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ خَیْرُ الرَّازِقِینَ

سلام بر مهربانی!

نجفی عزیز!

نمی‌دانم چگونه باور کنم رفتنت را!

بیاد روزهایی که خم به ابرو نمی‌آوردی و سراپای وجودت آکنده از دردهای مختلف دوران جنگ و پس از آن بود. وقتی به شوخی از مشکلات جسمی‌ات می‌گفتی من به یادت می‌افتادم که می‌شود با این همه مشکلات و رنج‌های مختلف، کسی شاداب و با حرارت و در نهایت آرامش، وظایف و زندگی‌اش را دنبال کند. بی‌اغراق تو یک بیمارستان درد و رنج بودی! ولیکن صبوری و بردباری‌ات به انسان یادآوری می‌کرد بی‌مشکل‌تر از تو، هیچ کسی نیست! وقتی با آن همه حرارات و اشتیاق، شنیدم که دیگر در میان ما نیستی اول دعایت کردم و بعد به هر سوی ذهنم نظر کردم سراپا خاطره تو بود.

اینک با هزار خاطره، تو را به خدای بزرگ در سِدْرَةِ الْمُنْتَهَىٰ آنجایی که نبی مکرم اسلام (که این ایام به ایشان اختصاص دارد) بنا به نص سوره مبارکه نجم سفر معنوی خود را تکمیل کرد، می‌سپاریم. ان‌شاءالله تو در کنار او و بر سفره او جاودان باشی.

لَیُدْخِلَنَّهُمْ مُدْخَلًا یَرْضَوْنَهُ

ارسال نظر