کد خبر : 8108

سنگدوینی در نامه‌ای به شرکت دخانیات درخواست ۱۰ میلیونی خود را به دلیل نامعلوم مطرح کرده است

پیام نو| مهندس رمضانعلی سنگدوینی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس، طی نامه‌ای به مدیرعامل دخانیات ایران، خواستار حقوق و مزایای بالای ۱۰ میلیون تومان برای مشاور خود از محل بودجه عمومی شده است.

 در این نامه؛ مهندس سنگدوینی برای مشاور خود که از شرکت دخانیات گلستان مامور به خدمت در دفتر وی شده است درخواست ۱۷۰ ساعت اضافه کاری و ۵ روز ماموریت در ماه داشته است که مجموع پرداختی به این فرد بالغ بر ۱۰ میلیون تومان می شود. شنیده ها حاکی است؛ مدیرعامل شرکت دخانیات ایران، درخواست مهندس سنگدوینی مبنی بر محاسبه ۱۷۰ ساعت اضافه کاری و ۵ روز ماموریت در ماه برای مشاورش را نپذیرفته است.

نامه رمضانعلی سنگدوینی

 با توجه به اینکه مجلس شورای اسلامی برای اعضای دفتر نمایندگان، بودجه هنگفت ماهیانه در نظر گرفته است؛ اکنون با وجود این نامه مشخص نیست این بودجه صرف چه کاری شده و این درخواست چرا مطرح می‌شود. این خبر در حالی منتشر می‌شود که این نماینده اخیرا و ظاهرا بعد از رد درخواست حقوق برای مشاورش درخواست تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات را مطرح کرده است. ایلنا می‌نویسد،  به‌زودی؛ اطلاعات موثقی درباره گزینه مهندس سنگدوینی برای دخانیات گلستان منتشر خواهد شد.

منبع: ایلنا

ارسال نظر