کد خبر : 8296

رئیس مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی مطرح کرد؛

​رئیس موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی از رضایت ۸۶ درصدی بیماران کرونایی از عملکرد پرستاران شاغل در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی خبر داد.

به گزارش پیام نو، روزبه کردونی به مناسبت روز پرستار اعلام کرد: در نظرسنجی که چندی پیش با عنوان «رضایت‌سنجی از بیماران مبتلا به ویروس کرونا ترخیصی از بیمارستان‌های سازمان تأمین اجتماعی» توسط موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی انجام شده، میزان رضایت این دسته از شهروندان از تجربه حضور در مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی در برخی استان‌های کشور شامل ۱۰ استان آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، سمنان، فارس، قزوین، گلستان، گیلان و مازندران بررسی شد.

رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی گفت: ۹۲.۱ درصد از پاسخگویان به این نظرسنجی بیمه شده تامین اجتماعی بوده اند.

وی ادامه داد: براین اساس، اعلام شد که ۸۳.۴ درصد از بیماران بستری شده از عملکرد پزشکان در بیمارستان‌ها و ۸۶.۱  درصد از عملکرد پرستاران بیمارستان‌های تامین اجتماعی اعلام رضایت بسیار بالایی داشته اند.

کردونی گفت: ۶۹.۶ درصد از بیماران بستری شده از خدمات سازمان تامین اجتماعی در ایام بیماری رضایت داشته و ۷۷.۳ درصد نیز از کل دوره‌ای که در بیمارستان بستری بوده‌اند رضایت خود را اعلام کرده‌اند که بخش بسیار زیادی این میزان رضایت، به عملکرد پرستاران برمی گردد.

منبع: روابط عمومی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

ارسال نظر