کد خبر : 8327

رئیس پلیس راهور ناجا:

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: پلیس راهور در نرخ گذاری کلاس‌های رانندگی نقش جدی ندارد.

به گزارش پیام نو، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نرخ هزینه‌های کلاس‌های رانندگی را تصویب می‌کند و پلیس راهور در نرخ گذاری کلاس‌های رانندگی نقش جدی ندارد.

سردار سید کمال هادیانفر درباره بالا بودن هزینه‌های کلاس‌های رانندگی، اظهار کرد: هزینه‌های آموزشگاه‌های رانندگی در سال ۸۵ در حد ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بود، اما در حال حاضر هزینه‌ها افزایش زیادی داشته است.

رییس پلیس راهور ناجا ادامه داد: آن رقم ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان، درحال حاضر برای هزینه کلاس‌های آموزشی موتورسیکلت است و کلاس‌های رانندگی اتومبیل افزایش زیادی داشته و بیش از یک میلیون هزینه کلاس‌های رانندگی است.

وی با اشاره به اینکه کانون آموزشگاه‌های رانندگی کشور نرخ مصوب هزینه‌های کلاس‌های رانندگی را از سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان دریافت می‌کنند، افزود: پلیس راهور در نرخ گذاری کلاس‌های رانندگی نقش جدی ندارد.

سردار هادیانفر تصریح کرد: طی جلساتی که با نمایندگان کانون آموزشگاه‌های رانندگی کشور داشتیم تاکید کردیم که هزینه‌ها را برای مردم کاهش پیدا کند چراکه هزینه‌های کلاس‌های رانندگی غیرمتعارف درحال افزایش است.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه برخی از نمایندگان طرحی را درخصوص کاهش هزینه‌های کلاس‌های رانندگی داشته اند، گفت: قرار است جلسه‌ای را داشته باشیم تا این نمایندگان طرح خود را ارائه دهند تا بتوانیم هزینه‌های کلاس‌های رانندگی را کاهش دهیم.

وی اضافه کرد: پلیس راهور در موازات با اقدامی که آموزشگاه‌ها درخصوص کاهش هزینه‌ها انجام می‌دهد، درحال ایجاد شرایطی است که هنرجو مراجعه اش در سامانه راهور باشد و خدمات را سامانه دریافت کند و این باعث کاهش هزینه‌ها برای هنرجو می‌شود.

سردار هادیانفر با بیان اینکه آموزشگاه‌های سروش با ۴۰ درصد تخفیف برای خانواده‌های نیرو‌های مسلح آماده شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم کانون آموزشگاه‌های رانندگی کشور هم طرح خوبی برای کاهش هزینه‌های آموزشگاه‌های رانندگی داشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر