کد خبر : 8335

جانشین رئیس پلیس راهور:

​سردار تیمور حسینی گفت: اجازه نمی‌دهیم خودرویی، حتی یک مورد به اشتباه و ناحق جریمه شود.

به گزارش پیام نو، سردار تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور درباره اعمال محدودیت تردد در شهر‌های زرد اظهار کرد: هنوز این موضوع به عنوان مصوبه به ما ابلاغ نشده، ما مجری مصوبات هستیم، طبق آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، شهر‌های زرد هیچ محدودیت تردد چه در روز و چه در شب ندارند.

حسینی اضافه کرد: آنچه تا امروز اعمال شده برای شهر‌های قرمز و نارنجی بوده، اما جزییات برنامه اخیر هنوز مشخص نشده است. البته تا زمانی که در کشور شهرنارنجی داریم، محدودیت‌ها و ممنوعیت سفر‌ها همچنان به قوت خود باقی است.

جانشین پلیس راهور در ادامه تصریح کرد: درباره جریمه‌هایی که برای برخی از خودرو‌ها اعمال می‌شود و صاحبان آن‌ها اعلام می‌کنند که در ساعت مشخص شده جریمه شدند در صورتی که از خودرو استفاده نکردند، درصد خطای دوربین لحاظ می‌شود، دوربین‌ها پیش از این کاربرد متفاوتی داشتند که در محدودیت کرونایی، برنامه جدید تعریف کردیم اما طبیعی است درصدی خطا داشته باشد.

او ادامه داد: من به مردم اطمینان خاطر می‌دهم که رکورد‌هایی که توسط دوربین ثبت می‌شود توسط اپراتور‌های مراکز اجرایی، بررسی می‌شود و ما اجازه نمی‌دهیم حتی یک مورد به اشتباه و ناحق خودرویی جریمه شود.

سردارحسینی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در نظر داشته باشند برای اطلاعات وضعیت خلافی خودرو از طریق سایت راهور ۱۲۰ اقدام کنند و فریب سایت‌های غیر مجاز را نخورند.

منبع: برنا

ارسال نظر