کد خبر : 8460

برخورد قطار با خودرو پژو ۲۰۶ در شیخ آباد کرج، یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش پیام نو، رئیس مرکزمدیریت فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که برخورد قطار با خودرو پژو ۲۰۶ در شیخ آباد کرج ، یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

دکتر مهرداد بابایی اظهار داشت: این حادثه ساعت ۲۰:۲۱ امشب در محدوده ریل راه آهن کرج واقع در میدان استاندارد، ابتدای شیخ آباد رخ داد که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی با بیان اینکه قطار مذکور هیچ سرنشینی نداشت، گفت: از ۲ سرنشین خودرو، یک نفر  مرد در دم جان باخت و سرنشین دیگر که یک مرد ۳۷ ساله بود به شدت مصدوم شد.

بابایی بیان داشت: مصدوم این حادثه  توسط نیروهای امدادی اورژانس البرز به بیمارستان  امام حسین (ع) محمد شهر کرج انتقال یافت.

عباس وحیدی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طبق بررسی اولیه اشتباه راننده پژو ۲۰۶ و ورود خودرو به محدوده سوزنبانی سبب این حادثه شده است.

وی افزود: قطار از سمت هشتگرد استان البرز به سمت تهران در حال حرکت بود که بی توجهی راننده پژو ۲۰۶ به اخطار سوزنبان حادثه آفرین شد.

وحیدی بیان داشت: اشتباه راننده در این حادثه محرز است  و زمانی که قصد برگشت داشت متاسفانه با قطار برخورد کرد و این خودرو ۵۰ متر روی ریل راه آهن کشیده شد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر