کد خبر : 8547

ادامه فعالیت‌های هنری و خیرخواهانه تارا بهبهانی؛

​نمایشگاه آنلاین نقاشی «من پیروزم» به نفع کودکان مبتلا به سرطان، رکورد تازه‌ای به‌جای گذاشت.

به گزارش پیام نو، نمایشگاه آنلاین نقاشی «من پیروزم» به نفع کودکان مبتلا به سرطان محک با استقبال شگفت انگیزی روبرو شد و توانست با ثبت رقم فروشی بالغ بر 200 میلیون تومان، رکورد تازه‌ای در برگزاری نمایشگاه آنلاین کودکان به جای بگذارد.

این رویداد هنری که برای چهاردهمین سال پیاپی برگزار می‌شد، به علت شیوع کرونا و مشکلات آن برای اولین بار به صورت آنلاین، طی هشت روز برگزاری توانست مخاطبان زیادی را متوجه خود سازد و تجربه ای جدید در برگزاری نمایشگاه آنلاین برای مخاطبان و هنرمندان نوجوانش رقم بزند.

این نمایشگاه که حاصل تلاش هنرآموزان 8 تا 17 سال آکادمی تارا بهبهانی بود، در هشت روز برگزاری و فروش نمادین آثار، با رقمی بالغ بر 200 میلیون تومان به ثبت رسید که همه آن برای درمان کودکان مبتلا به سرطان به موسسه محک تقدیم شد.

نمایشگاه نقاشی

تارا بهبهانی پژوهشگر و مدرس هنر درباره برگزاری و استمرار این نمایشگاه در چهاردهمین سال پیاپی گفت: ابعاد برگزاری نمابشگاه آنلاین خیلی پیچیده تر و مشکل تر از یک نمایشگاه رایج است. استقبال مردم و حمایتشان در 13 سال گذشته انگیزه من را در برپایی نمایشگاه آنلاین بیشتر کرد و خوشبختانه نتیجه بسیار خوبی حاصل شد. پیروزی در برگزاری این نمایشگاه چه برای نقاشان کودک و نوجوان این نمایشگاه و چه برای من در توصیف و کلمات نمی گنجد. هیجان بچه ها در لحظات بارگذاری عکس ها در سایت و اینستاگرام من را شگفت زده کرد؛ همین طور اضطراب و دغدغه شان برای رسیدن به نتیجه و اهمیت دستیابی به رقم قابل توجه برای کمک به همسالان کوچک مبتلا به سرطان‌شان.

وی ادامه داد: امیدوارم در سال آینده در دنیای بدون کرونا و در شرایط بهتری، نمایشگاه را به صورت آنلاین و حضوری برگزار کنیم، هر چند که از اعماق وجودم آرزو می کنم سرطان سایه اش را از من و فرزندان سرزمینم پاک کند و همه ما به سوی پیروزی و دنیای بدون بیماری همراه با انسان‌دوستی و مهربانی حرکت کنیم.

گفتنی است نمایشگاه آنلاین «من پیروزم« از روزجمعه سوم تا دهم بهمن 1399 با ثبت رکوردی تازه برای فروش آثار هنری کودکان و نوجوانان در وبسایت اصلی موسسه محک قابل رویت بود و برگزاری آن که تبدیل به سنتی پسندیده و قابل ستایش در آغاز هرسال نو اتفاق می افتاد، امسال با تاخیر 10 ماهه و همزمان با روز جهانی سرطان انجام شد.

نمایشگاه نقاشی

اسامی هنرمندان کودک و نوجوان این نمایشگاه به شرح زیر است:

آوین ابوترابی، ملینا اسفندیاری، لاوین اسلامی، لیلین اسلامی، بهار اعتمادی، دیبا افتاده، هلیا افصحی، آرتینا الحانی، تینا امیرآبادی، باران امینایی، روشا ایمانی، نامی آذری یگانه، نفس آذری یگانه، بهار آقازاده، پارمیس باب السلام، الینا برزنونی، مدیسا بهشتی، فاطمه پروین، لیلین پزشکی، نیکا توکلی زاده، آیدا جنابیان، روشا جعفری، نیلا چیذری، آرمیتا حکمت پور، باران حکمت پور، رها حمیدخانی، ساینا خدام، هلنا خرقانی، آریو رایمند، وندا رایمند، پارمیس شباک، رها شعبانی، دیبا شلویری، یاس شیرانی، هانا صامت، لیلی صلاحی، آرتا صیدگر، آرتینا صیدگر، حانیه طلوعی، امیرحسین عرفانی، آرتا عطایی، مهگل عفتیان، ملینا غم خواری، تارا فربود، ملینا فرخ منش، شیرین فرشته خو، آرنیکا فرنودی، هیدیکا فقیهی، دایانا قرمسینی، تیام گوهربین، آرین لاهیجی، پارمیس محرابی، هونام مقصودی، تارا منصوری، مهشاد منصوری، مهرو منصوری، کیان موجبی، آوا میراب زاده، صبا میراب زاده، عسل میرفارسی، ثمین ناظمی، مدیا نصیری، دیبا نعمتی و روشا نیک زاده.

ارسال نظر