کد خبر : 8584

روحانی در جلسه هیئت دولت:

رئیس جمهور گفت: واکسن برای کل ملت رایگان خواهد بود و بانک مرکزی ۱۰۰ میلیون دلار اضافه برای واکسن گذاشته است.

پیام نو| حسن روحانی گفت: برای کسانی که در تزریق واکسن تخلف می‌کنند اشد مجازات در نظر گرفته شده‌است. واکسن برای کل ملت رایگان خواهد بود و بانک مرکزی غیر از آنچه خریده‌ایم ۱۰۰ میلیون دلار اضافه برای واکسن روی میز گذاشته است.

رییس‌جمهور در جلسه هیات وزیران،‌ اظهار کرد: بعضی‌ها که خودشان را سوپر انقلابی هم معرفی می‌کنند حتی یک کلمه درباره تحریم حرف نمی‌زنند و فقط کارشان فحش و توهین به دولت و دروغ علیه دولت است. وی ادامه داد: فقط می گویند اصل مدیریت قوی است و نباید ترسید. خب ما نمی‌ترسیم و مدیریت قوی خود را هم در دولت یازدهم نشان داده‌ایم، اما با دست بسته چه می‌شود کرد.

روحانی در ادامه بیان کرد: در موضوع هسته‌ای، واکسن، مقابله با کرونا، معیشت مردم و تولید هیچ نظری به انتخابات نداریم و تنها هدفمان برگزاری پرشور انتخابات است. اگر کسی می‌خواهد در انتخابات شرکت کند و می‌خواهد سنگ بیندازد و مانع رفع تحریم شود بداند که مردم به او رای نخواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: درباره احیای برجام برخی پارسال و پیرارسال فیلم درست کرده بودند و روی دستشان باد کرده بود و حالا در حال پخش کردن آن هستند، ولی ماهیت خودشان را افشا می‌کنند. در احیای برجام سه گام اصلی وجود دارد. اولین گام یعنی رفع تحریم‌ها به عهده آمریکایی‌هاست. دومین گام راستی‌آزمایی از سوی ماست و سومین گام اجرای تعهدات هسته‌ای توسط ما در چارچوب برجام است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر