کد خبر : 8597

واکنش فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار و معاون اجتماعی پلیس فتا؛

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار و معاون اجتماعی پلیس فتا به کودک‌آزار هوادار استقلال واکنش نشان دادند.

 پیام نو| در کلیپی که روز گذشته در فضای مجازی منتشر شده است دو ‌مرد کودک آزار سر کری‌خوانی این روزهای فوتبال ایران که با شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تب و تاب زیادی پیدا کرده است با چاقو کودک‌آزاری می‌کنند.

 ساعاتی از پخش این کلیپ نگذشته بود که فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار اعلام کرد: فردی که کودک هوادار استقلال را در یکی از بخش‌های سبزوار مورد اذیت و آزار قرار داده بود، بازداشت شد.

 سرهنگ حسین بیات‌مختاری با بیان اینکه ‌فردی که اقدام به کودک‌آزاری طفل هوادار تیم استقلال در شهرستان داورزن کرده بود، هم اکنون توسط پلیس فتای سبزوار دستگیر شده است، افزود: ‌در اسرع وقت‌ این متهم به مرجع قضایی شهرستان داورزن تحویل داده می‌شود.

 همزمان با پخش گسترده این کلیپ در فضای مجازی، کاربران استقلالی و پرسپولیسی با حمایت از کودک آزاردیده هشتگ #تیمم_را_نمی_فروشم را ترند کردند.

 به نقل از معاون اجتماعی پلیس فتا به محض انتشار ویدیوی کودک‌آزاری در فضای مجازی تیمی از ماموران پلیس فتا رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و در جریان آن متوجه شدند که ویدیو در یکی از روستاهای شهرستان داورزن در سبزوار ضبط شده که در پی آن تیمی از ماموران پلیس فتای استان خراسان رضوی با هدایت جناب سرهنگ جهانشیری، رییس پلیس فتای این استان رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند

 ماموران پلیس فتا پس از هماهنگی با مقام قضایی در کمترین زمان ممکن اقدام به شناسایی و دستگیری عامل این کودک آزاری کردند.

 با دستگیری متهم در صبح امروز مشخص شد ویدیوی ضبط شده مربوط به گذشته بوده است و منتشرکننده آن برای سرگرمی و جلب توجه اقدام به منتشر کردن آن در صفحه اینستاگرام خود کرده است.

 

ارسال نظر