کد خبر : 8727

در پاسخ به پست اینستاگرامی ظریف

در پاسخ به پست اینستاگرامی وزیر امور خارجه ایران جمعی از شهروندان و فعالان مدنی ایران کارزاری را با عنوان «سپاس‌ و حمایت از محمدجواد ظریف» به راه انداختند.

پیام‌نو| طی ساعات گذشته و بعد از انتشار یادداشت اینستاگرامی محمدجواد ظریف که طی این یادداشت نوشته است:«کاندیداتوری من به صلاح مُلک و ملت نیست» و در ادامه آن خطاب به تندروهای داخلی نوشت:«اکنون که خاطر دوستان دلواپس از نامزدیم آسوده شده، تقاضا می‌کنم به اولویت خودشان که کسب قدرت داخلی است بپردازند و بگذارند ما هم به اولویت خودمان که پاسداری از منافع ملی و رهانیدن مردم از تحریم‌های ستم‌بار آمریکاست تمرکز کنیم.». جمعی از شهروندان و فعالان مدنی ایران کارزاری را با عنوان «سپاس‌ و حمایت از محمدجواد ظریف» به راه انداختند.

در بخشی از متن این کارزار آمده است:« نامزدى شما، چه رسد به پیروزی شما در انتخابات، نه‌تنها به معنای حذف و تخفیف و تحدید و تهدید جریان‌ها و اشخاص رقیب نمی‌بود، بلکه در ترازوی خرد وفاق‌اندیش به مصلحت همه ملت ایران از جمله ایشان بود، چرا که از میان نامزدهای ممکن و مطرح، حضور فعال شما در انتخابات با رویکرد هنرمندانه‌ای که به دیپلماسی دارید می‌توانست زمینه گفت‌وگویی فراجبهه‌ای را بر محور منافع ملی فراهم ‌کند. هنوز هم اگر می‌توانید دریغ نکنید!»

 

ارسال نظر