کد خبر : 8760

محمود احمدی‌نژاد:

محمود احمدی نژاد گفت: برخی از این جمله من که گفتم اگر من را رد کنید در انتخابات شرکت نمی کنم، بدشان آمد!

پیام نو| محمود احمدی نژاد روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در نشست هم اندیشی فعالان استانی گفت: برخی از این جمله من که گفتم اگر من را رد کنید در انتخابات شرکت نمی کنم، بدشان آمد!

همان روحیه طاغوتی را از خودشان بیرون ریختند. رای دادن حق هر انسان است. این حق شما نیست که ما هر بار بیاییم و به شما رای بدهیم! هر کاری کردید، باز بیاییم و به شما رای بدهیم.

وی گفت: من گفتم شما دو بار من را در سال ۹۲ و ۹۶ رد کردید. ما به احترام مردم، انقلاب و نظام چیزی نگفتیم ولی این دفعه اگر بخواهید همان کار را تکرار کنید، منِ احمدی نژاد دیگر شرکت نمی کنم و‌ انتخابات را تایید هم نمی‌کنم.

احمدی‌نژاد ادامه داد: ما دو نهاد امنیتی داریم که بجای اینکه بروند جلوی استکبار و صهیونیست‌ها را بگیرند که در کشور نفوذ نکنند و نطنز و جاهای دیگر را داغان نکنند، سر ما ریخته‌اند و دائما طراحی می‌کنند. در همین یک هفته ببینید چقدر دروغ گفتند و کلک زدند!

خدا شاهد است که من واقعا تمایلی به ورود به انتخابات نداشتم. اینها آنقدر خراب کرده‌اند که به اندازه کافی بهانه برای رفتن از این مسئولیت وجود دارد اما با فشار مردم از سراسر کشور رفتم ثبت نام کردم. از وقتی ثبت نام کردم، شرایط عوض شده است. باید همت کنید این کشور را اصلاح کنید و آن را از دست یک عده در بیاوریم.

 

ارسال نظر