کد خبر : 8905

حزب کارگزاران سازندگی، راه خود را از جبهه اصلاحات جدا کرد

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی از حمایت رسمی حزب از عبدالناصر همتی در انتخابات خبر داد.

پیام نو| غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفتگویی با شماره روز چهارشنبه (۱۲خرداد) روزنامه سازندگی، از حمایت رسمی حزب کارگزاران از عبدالناصر همتی در انتخابات سخن گفت.

کرباسچی در بخشی از این  گفتگو اظهار داشت: آقای همتی در این روزها بسیار خوب عمل کردند و سخنان معقولی بیان کردند. در شرایط فعلی به نظر ما آقای همتی کسی است که مسائل کشور را می‌شناسد و به خصوص با توجه به تخصصشان در بعد اقتصادی راه‌حل‌های علمی و معقول برای حل نسبی مشکلات دارد اما خواسته و تلاش ما این است که همه نیروهای اصلاح طلب با استفاده از صندوق رای و تک تک آراء شهروندان حرکت کند.

وی با بیان اینکه ما در کارگزاران سازندگی به دنبال این هستیم که مجموعه اصلاح‌طلبان با استفاده از سلاح رأی وارد صحنه انتخابات شوند، گفت: تمایل قطعی دوستان ما در کارگزاران حتماً این است که در انتخابات از آقای همتی حمایت کرده و برای ایشان تبلیغ کنیم و برنامه‌های ایشان را برای مردم در انتخابات توضیح دهیم.

کرباسچی در بخشی از گفتگوی خود از عملکرد اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس نیز انتقاد کرد: اگر در انتخابات مجلس یازدهم تصمیم درستی از جانب این دوستانی که کنار کشیدند، گرفته می‌شد و به‌درستی درباره حضور در انتخابات  تصمیم می‌گرفتند، امروز ترکیب مجلس یازدهم این نبود.

 

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر