کد خبر : 8931

واکنش قوه قضائیه به ویدئوی «خدا، قاضی، قاضی»؛

قوه قضائیه ادعای فردی که خود را قاضی معرفی کرده و بیا سربازی بدرفتاری می‌کند را تکذیب کرد.

پیام نو| پس از سیلی نماینده مجلس به صورت سرباز پلیس راهور و کتک زدن یک سرباز در بابل توسط یک قاضی، این بار فردی که مدعی شده قاضی دادگستری است برای پلیس راهور رجزخوانی کرده است. این فرد مأمور را تهدید می‌کند که در صورت جریمه خودروی وی با این مأمور برخورد می‌کند. همچنین در ادامه می‌گوید: «قبلاً می‌گفتند خدا، شاه، میهن، ولی الان می‌گویند خدا، قاضی، قاضی».

البته مرکز رسانه قوه قضائیه با صدور اطلاعیه‌ای ادعاهای مطرح شده را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به انتشار کلیپی در فضای مجازی که راننده اتومبیل تندر ۹۰ به شماره پلاک ۳۳ پ ۴۶۴ ایران ۴۴ ضمن سواستفاده خود را قاضی شعبه ۴۰ دیوان معرفی نموده اعلام می‌دارد: بر اساس مستندات مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور، مالک اتومبیل مذکور که عکس موجود در سوابق با چهره راننده دارای تشابه می‌باشد فردی با هویت ع-زمانی فرزند محمد علی بوده که سمت قضایی نداشته و از پرسنل دستگاه قضایی هم نیست، به همین جهت علیه این فرد به اتهام غصب عنوان قضایی پرونده تشکیل و تحت تعقیب قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید بررسی‌ها نشان میدهد که کلیپ مذکور قدیمی بوده و اتومبیل موصوف در سال ۱۳۹۸ فک پلاک گردیده (بعد از سال ۹۸ پلاک فوق الذکرو موجود در کلیپ متعلق به این ماشین نمی‌باشد) که متاسفانه برخی جریانات سیاسی در مقطع حساس انتخابات با اهداف تخریب قوه قضائیه و ایجاد ناامیدی و بی اعتمادی در مردم مبادرت به انتشار ان نموده اند که انتشار دهنده اولیه فیلم نیز شناسایی شده است.

 

ارسال نظر