کد خبر : 9037

حسن عباسی:

نظریه‌پرداز اصوگرایان گفت: از روز شنبه پروژه من اخراج حسن روحانی از مجلس خبرگان است.

پیام نو|‌ حسن عباسی در جلسه بصیرت افزایی انتخابات در هیئت فاطمیون قم گفت: ولایتمداری یعنی وقتی رد صلاحیت شدی نگویی چرا رد صلاحیت شدم، ولایتمداری یعنی مثل چهار سردار سپاه و یک ژنرال ارتش بعد از رد صلاحیت؛ بدون ادا و اطوار و اینکه بگویی رای نمی‌دهم، بروی بعنوان پیاده نظام در ستاد نامزد اصلح فعالیت کنی!

وی افزود: ۴۵ درصد مردم فرانسه حرام زاده‌اند بخاطر همین فرانسه مهد لیبرالیسم است، اگر لیبرال‌ها در جایی پیروز شدند یعنی آن جامعه را حرام‌خواری و حرام‌زادگی فراگرفته است، همتی یکی از بانیان حرام‌خواری در جامعه است که قانون بانکداری ربوی را دنبال می‌کند.

عباسی گفت: ایران تنها کشور در دنیاست که مخالفان خود و به کسانی‌ که قانون اساسی را قبول ندارند فرصت شرکت در انتخابات می‌دهد!

وی در ادامه گفت:‌ از روز شنبه پروژه من اخراج حسن روحانی از مجلس خبرگان است! روحانی دیدگاه کینزی در اقتصاد دارد، وای بر نمایندگان مجلس خبرگان که او را تاکنون اخراج نکرده‌اند، چنین فردی نمی‌تواند نائب امام زمان را انتخاب کند. 

حسن عباسی گفت:‌ طرح هدفمندی یارانه‌ها طرح لیبرالیستی بود، تا بوده در این کشور لیبرالیستم اجرا شده هاشمی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی هر چهار نفر لیبرال بوده‌اند، پس کی قال الصادق و قال الباقر می‌خواهد در این کشور اجرا شود؟ 

وی تصریح کرد: علم اقتصاد مرده است، بعد از فروپاشی اقتصاد آمریکا در بحران وال استریت دانشمندان بزرگ اقتصاد گفتند علم اقتصاد مرده است، علمی به نام اقتصاد نداریم.

 

ارسال نظر