کد خبر : 9064

عارف به رئیسی نامه نوشت:

محمدرضا عارف پس از پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات 1400 به او نامه نوشت.

به گزارش پیام نو، محمدرضا عارف طی نامه ای به سید ابراهیم رئیسی پس از پیروزی وی در انتخابات 1400 نوشت: اجازه ندهید یک جریان سیاسی بواسطه عملکرد بد هیات های نظارت خود را حذف شده از عرصه سیاست تلقی کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس بنیاد امید ایرانیان در نامه ای به سید ابراهیم رئیسی ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد که تلاش برای حذف یک جریان سیاسی تبعات ناخوشایندی برای حاکمیت دارد.

متن این نامه به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم 

حضرت آیت الله  جناب آقای سید ابراهیم  رئیسی 

با اهدا سلام و درود 

افتخار کسب اعتماد مردم به عنوان منتخب ملت در جایگاه ریاست  جمهوری ایران اسلامی را به جنابعالی، تبریک عرض می کنم. سرمایه اعتماد مردم ،که به حق یک امانت الهی است بر دوش جنابعالی قرار گرفته است. صمیمانه از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت شما را در راه دشواری که در پیش دارید، آرزومندم.

اکنون که مردم شریف، نجیب و صبور ایران با تمامی مصائب و مشکلاتی که تحمل کرده اند و گلایه های به حقی که نسبت به وضعیت حاکم که اغلب نهادهای حاکمیت در به وجود آوردن آن سهیم هستند، دارند با حضور در پای صندوق های رای وظیفه ملی خود را به خوبی انجام داده اند، نوبت به ساماندهی مشکلات کشور رسیده است که جز با همدلی وهمراهی و استفاده از همه ظرفیت ها  محقق نخواهد شد و در این مسیر، تعامل مناسب بین دولت با همه اقشار مردم و جریانات مختلف سیاسی می تواند کمک کننده باشد.

امروز به واسطه عملکرد بد نهادهای نظارتی در بخش هایی از جامعه، تلقی تلاش برای یکدست کردن حاکمیت ایجاد شده است. در این بین جنابعالی می توانید با مدیریت صحیح اجازه ندهید یک جریان اصیل سیاسی  به واسطه ایجاد محدویت های فراوان خود را از عرصه سیاست ورزی حذف شده بداند که البته تلاش برای حذف یک جریان سیاسی تبعات ناخوشایندی برای حاکمیت در پی خواهد داشت.

اینجانب از تمامی گروه ها و جریانات سیاسی و سایر نامزدهای محترم سیزدهمین  دوره انتخابات ریاست جمهوری درخواست می کنم که با حمایت همه جانبه از رئیس جمهور منتخب، برای برآورده شدن مطالبات به حق مردم که آرزوی همه ماست، همت کنند.

به امید فردایی بهتر برای همه ایرانیان

محمدرضا عارف

ارسال نظر