کد خبر : 9128

فعال سیاسی اصولگرا:

فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگویی مدعی شد یک پیشگو در مشهد به آقای قاضی زاده هاشمی گفته بود که تو قطعا رئیس‌جمهور می‌شوی.

پیام نو| عباس سلیمی نمین فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگویی که داشت مدعی شد «یک پیشگو در مشهد به آقای قاضی زاده هاشمی گفته بود که تو قطعا رئیس جمهور می‌شوی.»

این ادعای سلیمی نمین با واکنش سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم روبرو شد.

او در جوابیه‌ای نوشت:

 

إِنَّ الَّذِینَ جَآءُ و بِالْإِفْکِ عُصْبَةٌ مِّنکُمْ لَا تَحْسَبُوهُ شَرًّ الَّکُم بَلْ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ لِکُلِّ امْرِئٍ مِّنْهُم مَّا اکْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَالَّذِی تَوَلَّیٰ کِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذَابٌ عَظِیمٌ.

بی گمان کسانی که بهتان را به میان آوردند، دسته‌ای متعصب از شمایند. این (تهمت) را شری برای خود به حساب نیاورید، بلکه آن برای شما خیری است و هر مردی از آنان (که در این کار دست داشته همان) گناه دنباله داری که مرتکب شده برای اوست، و آن کس از ایشان که قسمت عمده‌ی آن را به گردن گرفته، برای او عذابی بزرگ است. سوره مبارکه نور آیه ۱۱

از افرادی که مدعی پژوهشگری هستند انتظار می‌رود براساس مدارک و مستندات صحبت کنند نه براساس ذهنیات

اکنون که پیش بینی ایشان مبنی بر انصراف بنده در ایام انتخابات درست درنیامده بجای پاسخگویی، اقدام به انتشار شایعات بی اساس و مضحک میکننداینجانب ضمن تکذیب قطعی موارد مطرح شده توسط آقای سلیمی نمین، ایشان و همه‌ی دلسوزان را به اخلاق و تقوا توصیه میکنم و حق برخورد قانونی با ایشان را برای خود محفوظ می‌دانم.

فرزند ملت بزرگ ایران سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی

 

منبع: خبرآنلاین
 

 

ارسال نظر