کد خبر : 9163

واکنش تند و تیز رضا کیانیان به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست؛

رضا کیانیان با انتشار پستی در اینستاگرام خود به حواشی نحوه نشستن کلانتری مقابل خانواده خبرنگاران اتوبوس مرگ واکنش نشان داد.

پیام نو| رضا کیانیان با انتشار پستی در اینستاگرام خود به حواشی نحوه نشستن کلانتری مقابل خانواده خبرنگاران اتوبوس مرگ واکنش نشان داد.

او نوشت:

داستان عذر بد تر از گناه را شنیده‌اید؟ برای شما تعریف می‌کنم. روی سخنم با آقای کلانتری نیست. چون با ایشان حرفی باقی نمانده!

روزی «ناصرالدین شاه » در باغ اندرونی قدم می‌زده که «کریم شیره‌ای» دلقک معروف او، شاه را انگولک می‌کند. شاه یکه می‌خورد و داد می‌زند این چه غلطی بود کردی؟ … و کریم شیره‌ای می‌گوید: ببخشید قربان فکر کردم اهل حرم هستند!!! که می‌شود عذر بدتر از گناه. حالا ما از آقای کلانتری نپرسیدیم چرا این گونه « …. » نشستی! فقط عکس نشستنش را همه جا چاپ کردند. و ایشان به جای عذرخواهی می‌گوید: من همه جا همین‌جوری می‌شینم!

(به قولی شبیه من در نقش زبیر) خب حرفی با ایشان باقی می‌ماند!؟

مثل آن نماینده مجلس که به سرباز وظیفه به خاطر رعایت قانون و انجام وظیفه سیلی زده و بعد دو قورت و نیمش هم باقی بود…. و مثل خیلی دیگر که وقتی اشتباهی در حوزه مسؤلیتشان اتفاق بدی رخ می‌دهد، به جای استعفا و عذر خواهی، طلبکار هم هستند.

این شیوه‌ای رایج شده. چون ما فقط با چند تا جوک و لطیفه از کنارشان عبور می‌کنیم و به حال خودشان رهاشان می‌سازیم... و بالا دستی‌هاشان هم ،کاری جز حمایت از آن ها نمی‌کنند.

آقای رئیس جمهور و آقای وزیر راه! نظر شما در ارتباط با واژگونی اتوبوس ها چیست؟ اگر شما سوگوار نیستید، بدانید ما سوگواریم و داغدار هم هستیم. مدت هاست.

کیانیان

ارسال نظر