کد خبر : 9182

نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی، با او دیدار کردند.

به گزارش پیام نو، نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب با وی دیدار و درباره وضعیت کشور و راه‌های حل مشکلات موجود هم‌اندیشی و تبادل نظر کردند.

به نقل از روابط عمومی دفتر رئیس جمهور منتخب، ۶ نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی با وی دیدار کردند. در این دیدار صمیمانه که به دعوت رئیس جمهور منتخب برگزار شد، نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره وضعیت کشور و راه‌های حل مشکلات موجود با رئیس جمهور منتخب هم‌اندیشی و تبادل نظر کردند.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، محسن مهر علیزاده، علیرضا زاکانی، عبدالناصر همتی، سعید جلیلی و محسن رضایی کاندیداهایی بودند که در رقابت‌های انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری حضور داشتند و امروز با پایان یافتن رقابت‌ها، برای تبریک به رئیس جمهور منتخب‌ و اعلام همکاری با دولت آینده، با وی ملاقات کردند.

رئیس جمهور منتخب هم در پایان، دیدار ۲ ساعته خود با نامزدهای انتخابات را جلسه‌ای بسیار خوب توصیف کرد و گفت: دوستان در این جلسه دیدگاه‌ها و نظرات خود را مطرح و اولویت‌هایی که فکر می‌کنند دولت آینده باید در این یک ماه پیگیری نماید بیان کردند.

وی افزود: در این جلسه راهکارهای مختلف برای حل مسائل کشور که و بخشی از آنها در مناظرات انتخاباتی نیز مطرح شد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مسلماً همه دوستان دغدغه کشور، انقلاب، رفع مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مردم را دارند که این خیلی مهم است.

رئیس جمهور منتخب با ابراز امیدواری نسبت به تداوم این نوع جلسات تاکید کرد: دوره رقابت‌های انتخاباتی پایان پذیرفته و اکنون دوره رفاقت، همدلی، همراهی و همکاری برای رفع مشکلات مردم است که یک دغدغه همگانی است.

رئیسی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله همدلی و هم‌اندیشی‌ها منحصر به این جلسه نبوده و این روش ادامه می‌یابد و مردم هم باید احساسشان این باشد که همه نگاه های سیاسی و دیدگاه ها منتهی به رفع مشکلات و گره‌ها از زندگی آنها خواهد بود.

در پایان این نشست کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، با رئیس جمهور منتخب عکس یادگاری گرفتند.

ارسال نظر