کد خبر : 9242

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: به خاطر مشکل فنی در شبکه برق، برنامه زمان بندی خاموشی های احتمالی از ۱۹ تا ۲۴ تیرماه منتشر شد.

به گزارش پیام نو از اعلام روز شنبه شرکت توزیع نیروی برق پایتخت، به اطلاع هموطنان ساکن پایتخت می‌رساند پیرو اعلام قبلی مبنی بر بروز برخی مشکلات فنی در شبکه انتقال (موضوع اطلاعیه شرکت برق منطقه ای تهران) و وقوع محدودیت‌هایی در توزیع انرژی به ویژه در مناطق شرق و شمال شرق پایتخت، گروه‌های تعمیراتی و رفع عیب شرکت برق منطقه‌ای تهران، همچنان بدون وقفه در حال تلاش برای رفع مشکل و بازگرداندن شبکه به حالت عادی هستند. 

این اعلام حاکی‌ست با توجه به گرمای هوا و افزایش کم سابقه مصرف برق در کشور، متخصصان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز به صورت ۲۴ ساعته در تلاشند تا پایداری شبکه برق تهران بزرگ را حفظ کرده و مانع از بروز کوچک‌ترین وقفه‌ای در ارائه خدمات به هموطنان شوند. 

برپایه این اعلام، در همین راستا جدول زمان بندی خاموشی‌های (احتمالی) پایتخت منتشر شده و از طریق لینک‌های اعلامی در دسترس مشترکان تهرانی قرار گرفته است. 

 علت قرار گرفتن برخی از آدرس‌ها در گروه‌های مختلف وجود بیش از یک فیدر برق در نشانی مزبور است.

برای دیدن جدول خاموشی‌ها اینجا را کلیک کنید 

در پایان این اعلام آمده است: در صورت همکاری مشترکان برق در به کارگیری راهکارهای مدیریت مصرف و در نتیجه تامین انرژی موردنیاز شبکه، خاموشی اعمال نخواهد شد.

 

ارسال نظر