کد خبر : 9252

رئیس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری کلاهبردار ۲۰ میلیاردی خبر داد و گفت: متهم هنگام ورود به کشور در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بازداشت و تحویل مراجع قضائی شد.

پیام نو| سردار "هادی شیرزاد" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مقامات قضائی مبنی بر شکایت از  فردی به اتهام کلاهبرداری و اینکه هم اکنون در خارج از کشور اقامت دارد، موضوع دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس بین الملل ناجا و متعاقبا اعلان قرمز وی در سطح بین الملل صادر شد.

رئیس پلیس بین الملل توضیح داد: این متهم با سوء استفاده از اعتماد شاکی مبنی بر انجام فعالیت اقتصادی در خارج از کشور مبلغ ۲۰ میلیارد ریال شاکی را پس از دریافت، صرف امور شخصی کرده و به یکی از کشور‌های منطقه متواری می‌شود.

وی افزود: با توجه به تردد متهم در برخی کشورهای آسیایی از اینترپل این کشورها درخواست شناسایی و بازداشت متهم صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به تلاش ماموران اینترپل تهران در ردیابی این متهم و همچنین انعکاس تحت تعقیب بودن وی به مرزهای ورودی کشور خاطرنشان کرد: با همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه، متهم هنگام ورود به کشور در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بازداشت و برای ادامه روند رسیدگی به پرونده، تحویل مراجع قضائی شد.

منبع: ایلنا

ارسال نظر