کد خبر : 9285

اولین ویدیو از فیلم «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی منتشر شد.

به گزارش پیام نو، اولین ویدیو از فیلم «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی در حالی منتشر شد که قرار است این فیلم امروز در جشنواره فیلم کن رونمایی شود.

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره کن از ۶ تا ۱۷ جولای (۱۵ تا ۲۶ تیر) آغاز به کار کرد و فیلم «قهرمان» نخستین نمایش جهانی خود را در بخش مسابقه اصلی این رویداد سینمایی تجربه خواهد کرد.

«قهرمان» اولین نمایش خود را ساعت ۱۵:۳۰ روز ۱۳ جولای (۲۲ تیر) در سالن اصلی «گرند لومیر کاخ» جشنواره تجربه خواهد کرد و روز پس از آن ۱۴ جولای (۲۳ تیر) ساعت ۹:۳۰ در سالن IMAX مجموعه بزرگ سینمایی تازه تاسیس CINEUM به نمایش گذاشته می‌شود.

در فیلم «قهرمان»، «رحیم» با بازی امیر جدیدی در واقع قهرمان داستان است که به دلیل عدم پرداخت بدهی‌اش در زندان است. در حالی که او به مرخصی می‌آید، زنی که او را خیلی دوست دارد، «رحیم» را متقاعد می‌کند بدهی‌اش را از محل کیف پر از پولی که او پیدا کرده، پرداخت کند. تصمیم «رحیم» پیامد‌هایی را به همراه دارد که او را به قهرمان داستان تبدیل می‌کند.

در این فیلم امیر جدیدی، محسن تنابنده، رعنا آزادی‌ور، فرشته صدرعرفایی، سارینا فرهادی و جمعی دیگر از بازیگران که اغلب آنان چهره‌های جدید هستند مقابل دوربین فرهادی رفته‌اند و هایده صفی‌یاری نیز تدوین فیلم را بر عهده دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر