کد خبر : 9489

نماینده تبریز در مجلس:

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: دولت آقای رئیسی میراث‌دار ویرانه‌ای است که از عملکرد ناصواب آقای روحانی به جای مانده است.

پیام نو| احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم رئیس جمهور سیزدهم گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب و باور و اعتماد ایشان به دولت آقای رئیسی مسئولیت دولت سیزدهم را سنگین‌تر می‌کند که رهبر معظم انقلاب البته ضمن این اعتماد و باور بر استمرار مردمی بودن در طول عمر دولت سیزدهم تأکید کردند.

وی افزود: ما چه بخواهیم و چه نخواهیم مشکلی برای دولت آقای رئیسی وجود دارد که میراث‌دار ویرانه‌ای است که از عملکرد ناصواب آقای روحانی به جای مانده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ دولت سیزدهم باید بتواند ضمن اداره کشور با این وضعیت برنامه‌های توسعه‌ای خود را پیش ببرد تا بتواند پشتیبانی و حمایت مردم را بیش از پیش داشته باشد.

علیرضابیگی با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بحث جنگ روانی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: تبلیغات دشمن علیه ما همواره قوی بوده و الان هم وارد فاز جدیدی شده است.

وی افزود: امروز جنگ و رویارویی نظامی مطرح نیست و بیشترین هجمه برای به آتش کشیدن اعتماد مردم و تقویت بی‌اعتمادی‌ها نسبت به دولت و حاکمیت است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ تنها راه خنثی کردن این توطئه‌های دشمن خدمت صادقانه به مردم است چرا که اگر این فضاسازی‌ها و تخریب‌های دشمن علیه دولت و نظام مصادیقی را در داخل پیدا کند و مواردی پیدا شود که اثبات‌کننده بعضی گفته‌های دشمنان است موجب خسارت بیشتر به کشور خواهد شد.

علیرضابیگی در پایان گفت: در نتیجه باید با خدمت صادقانه و تلاش برای رفع مشکلات کشور در جهت خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن گام برداریم.

منبع: فارس

ارسال نظر