کد خبر : 9684

عاقبت پرونده قطعه‌قطعه‌کردن فرزند

همسر اکبر خرمدین نیز بخاطر معاونت در قتل به زندانی کمتر از پدر بابک خرمدین محکوم می‌شود.

پیام نو| اکبر خرمدین از قصاص نجات یافت و البته زندان ۱۰ ساله در انتظار اوست و همسرش نیز بخاطر معاونت در قتل به زندانی کمتر از پدر بابک خرمدین محکوم می‌شود.

خواهر فرامرز، داماد خانواده خرمدین که پیشتر توسط اکبر خرمدین به قتل رسیده بود می‌گوید: «ما از قصاص دایی‌ام گذشتیم اما درخواست کردیم که به حبس محکوم شود و هرگز روی آزادی را نبیند.» او به همراه دو برادرش مدتی پیش به دادسرای جنایی تهران رفتند و اعلام کردند که از قصاص دایی‌شان می‌گذرند.

با گذشت خانواده داماد او از قصاص، پرونده وارد مرحله‌ای تازه شده است. این پرونده از 26 اردیبهشت امسال و با پیداشدن تکه‌های بدن یک مرد در سطل زباله‌ای در فاز3 شهرک اکباتان به جریان افتاد. تنها چند ساعت پس از پیداشدن این جسد مثله‌شده، معلوم شد که مقتول کارگردان ۴۷ساله سینما به نام بابک خرمدین است و عاملان این جنایت پدر و مادر او هستند که خیلی زود توسط پلیس دستگیر شدند.

آنها علاوه بر قتل بابک، به ارتکاب دو قتل دیگر نیز اعتراف کردند؛ آرزو، دختر خانواده و فرامرز، شوهر سابق آرزو. اکبر خرمدین، پدر بابک، در تحقیقات گفت که فرامرز را در سال ۹۰ و آرزو را در سال ۹۷ به قتل رسانده و پس از مثله‌کردن اجساد، آنها را در نقاط مختلف تهران رها کرده و در همه این قتل‌ها همسرش همدستش بود، اما نقشی در ارتکاب قتل‌ها نداشت.

 

منبع: همشهری

ارسال نظر