| 11:32   
کد خبر : 15398

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز پنجشنبه پایگاه «عیسی البطران» متعلق به گردان‌های عزالدین قسام و چند منطقه دیگر را هدف حملات خود قرار داد.

پیام نو|  به نقل از آناتولی، در ساعات اولیه بامداد امروز پنجشنبه، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با چندین موشک به یک پایگاه مقاومت فلسطین در مرکز نوار غزه حمله کردند.

طبق گزارش‌ها، پایگاه «عیسی البطران» که در غرب شهر نصیرات در مرکز نوار غزه قرار دارد متعلق به گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس است .

همچنین رژیم صهیونیستی حمله  توپخانه‌ای به شرق البریج در مرکز نوار غزه شلیک کردند.

منابع میدانی در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه هم اعلام کردند که صدای انفجارهای مهیبی در نتیجه حمله به النصیرات شنیده شده است.

سایت اسرائیلی واللا اعلام کرد که هواپیماهای ارتش اسرائیل این حملات را در پاسخ به شلیک موشک به شهرک سدیروت در جنوب اراضی اشغالی انجام دادند. شامگاه چهارشنبه ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک موشک از نوار غزه به شهرک های صهیونیست نشین مجاور اصابت کرده است.

در واکنش به این حملات حازم قاسم، سخنگوی جنبش حماس گفت: «در نبرد اراده‌ها با مردم فلسطین مجالی برای پیروزی دشمن وجود ندارد».

وی در بیانیه‌ای خاطرنشان کرد: «بمباران نوار غزه عزم و مقاومت مردم ما را برای ادامه مبارزه علیه اشغالگران افزایش می‌دهد.»

قاسم تصریح کرد: نبرد با اشغالگران یک پایان دارد و آن پیروزی ملت فلسطین و دستیابی به اهداف آنها در آزادی و بازگشت است.

انتهای پیام

 

ارسال نظر