کد خبر : 8906

محمد مهاجری:

یک چهره سیاسی اصولگرا اظهار کرد: اگر آقای جلیلی کنار نمی‌رود به دنبال این است که سهم خود را بگیرد و بعدا کنار می‌رود.

پیام نو| محمد مهاجری، یک چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با فضای احتمالی انتخاباتی پیش روی اصولگرایان اظهار کرد: من فکر می‌کنم دست کم سه کاندیدا دیگر به نفع آقای رئیسی کنار می‌روند و در واقع انتخابات به زودی به این نتیجه می‌رسد که فقط چهار کاندیدا باقی بمانند.

او افزود: زاکانی، قاضی زاده هاشمی و جلیلی به نفع رئیسی کنار می روند.

مهاجری یاد آور شد: جبهه پایداری بیانیه‌ای به نفع آقای رئیسی صادر کرده است، آقای جلیلی بسیار دوست دارد که بگوید به جبهه پایداری وابسته نیست چون جبهه پایداری در یکی دو سال گذشته به جریان سیاسی کاسب کاری تبدیل شده است که در سال ۱۳۹۸ با جناح سیاسی آقای قالیباف تبانی کرد و سهم خود را گرفتند.

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: اگر آقای جلیلی کنار نمی‌رود به دنبال این است که سهم خود را بگیرد و بعدا کنار می‌رود، او زحمت زیادی کشیده و به قول خودش ۸ سال در دولت سایه فعال بوده و هزینه‌هایی کرده است و این هزینه‌ها هم مادی و هم معنی بود و او نمی‌خواهد حال همه این ها را در اختیار آقای رئیسی قرار بدهد.

او با بیان اینکه سبد رأی همتی در حال رشد است، ادامه داد: از یک طرف آقای رئیسی با پیشتازی کامل جلو است و به نظر من، سبد رأی ۱۰ میلیونی دارد هر چند که در حال کاهش است ولی این کاهش با شیب تندی نیست. سبد رای آقای همتی در حال رشد است باید منتظر مناظره هفته آینده بود زیرا آرایش سیاسی و انتخاباتی روشن تر می‌شود. آقای رضایی هم فعلا خیال کنار رفتن به نفع آقای رئیسی را ندارد و حتی می‌توانم پیش‌بینی کنم چون آقای رضایی در مناظرات یکی از رقبای جدی و منتقدان خواهد بود.

مهاجری تاکید کرد: اگر آقای محسن رضایی حس کند که امکان دارد حضور ایشان برای پیروزی اصولگرایان خطر آفرین باشد و رأی آقای رئیسی را کم کند بعید نیست که در روزهای آخر کناره گیری کند من ایشان را تا اینجا برای ادامه کار دارای انگیزه می‌بینم.

 

منبع: برنا

 

ارسال نظر