| 20:00   
کد خبر : 11151

شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس، کاربردهای جدیدی به پلتفرم خود اضافه کرد.

به گزارش پیام نو، کلاب هاوس ماه گذشته پشتیبانی از ۱۳ زبان جدید را در نخستین موج پشتیبانی از زبان‌های بومی اضافه کرد. اکنون این شبکه اجتماعی صوتی پشتیبانی از ۱۳ زبان دیگر را اضافه کرده است. زبان‌های جدید موجود در این پلتفرم شامل عربی، بنگالی، چینی ساده، چینی سنتی، فارسی، هوسه، ایگبو، ماراتی، نپالی، سومالی، تایلندی، ترکیش و یوروبا هستند. در حال حاضر زبان‌های جدید تنها در دستگاه‌های اندرویدی قابل دسترس هستند اما این شرکت اعلام کرد به زودی پشتیبانی برای نسخه «ای‌او‌اس» زبان‌های بیشتر اضافه می شود.

علاوه بر افزودن زبان‌های جدید، کلاب هاوس اعلام کرد قابلیت "علاقه مندی‌ها" (Interests) را به "موضوعات" (Topics) تغییر نام می دهد. این قابلیت به کاربران کمک می کند اتاق‌ها، کلوب‌ها و افراد با علایق مشترک یا مهارت‌های مشابه را پیدا کنند و در حال حاضر در دسترس کاربران هر دو نسخه اندرویدی و «ای‌او‌اس» قرار دارد.

کلاب هاوس اخیرا قابلیت‌های جدیدی مانند پخش مجدد فراهم کرده است که به کاربران اجازه می دهد کل برنامه زنده اتاقی که در آن حضور داشتند را مجددا گوش کنند. همچنین یک برنامه جایزه باگ را راه‌اندازی کرده که جایزه‌های آن برای گزارش نواقص اپلیکیشن از ۱۰۰ دلار تا ۳۰۰۰ دلار است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر