کد خبر : 3188

در افغانستان؛

ادامه ناامنی و تروریسم در افغانستان گرچه فجایع زیادی را برای مردم این کشور به همراه آورده، اما خبرهای رسیده از افغانستان ایثارگری و حوادث انسانی مختلفی نیز از سوی مردم این کشور با خود به همراه می‌آورد.

به گزارش پیام نو، ادامه ناامنی و تروریسم در افغانستان گرچه فجایع زیادی را برای مردم افغانستان به همراه آورده، اما خبرهای رسیده از افغانستان ایثارگری و حوادث انسانی مختلفی نیز از مردم این کشور با خود به همراه می‌آورد.

در پی وقوع عملیات تروریستی در یک زایشگاه در کابل که منجر به کشته شدن 20 مادر افغانی شد، یک زن افغانستانی به شکل داوطلبانه به 20 کودک یتیم این مادران شیر داد.

به نوشته رسانه‌ها، خانم فیروزه یونس به شکل داوطلبانه به 20 کودکی که اخیراً مادران‌شان بر اثر حمله انتحاری در بیمارستان دولتی تحت مدیریت پزشکان بدون مرز در کابل کشته شدند، شیر داد.

این زن افغانستانی که خود مادر یک کودک 14 ماهه است اعلام کرد، همه ما از اقدامات جنایتکارانه که انسانیت را در افغانستان ویران می‌کند آسیب دیده‌ایم و من خود یکی از همان آسیب‌دیدگان هستم.

اقدام بشردوستانه این زن افغانستانی بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته و هشتگی نیز در ستایش از او راه‌اندازی شده است.

 

ارسال نظر