کد خبر : 5579

در فیلم «پینوکیو»؛

تام هنکس و رابرت زمکیس بعد از تجربه‌های موفقی مثل «فارست گامپ»، همکاری جدیدی خواهند داشت.

به گزارش پیام نو، تام هنکس در حال مذاکره برای بازی در نقش شخصیت «پدر ژپتو» در فیلم سینمایی «live-action» (زنده-انیمیشن) «پینوکیو» است.

ورایتی اولین بار در سال 2018 خبر داد که «رابرت زمکیس» گزینه اصلی کارگردانی پروژه «پینوکیو» است. این پروژه در ادامه بازسازی انیمیشن های محبوبی چون «دیو و دلبر» «شیر شاه» و «علاءالدین» صورت می گیرد.

«تام هنکس» و «رابرت زمکیس» در حالی در این پروژه با هم همکاری می کنند که قبلا در پروژه هایی چون «فارست گامپ» در سال 1994، «دور افتاده» در سال 2000 و «قطار سریع السیر قطبی» در سال 2004 با هم کار کرده اند.

نسخه اصلی «پینوکیو» در سال 1940 توسط کمپانی «والت دیزنی» و بر اساس رمان کودکان با عنوان «ماجراهای پینوکیو» ساخته شد.

داستان «پینوکیو» روایت پیرمردی نجار به نام «پدر ژپتو» است که عروسکی چوبی به نام «پینوکیو» می سازد. در ادامه داستان یک فرشته به پینوکیو می گوید اگر شجاع، راستگو و متواضع باشد او را به آدم تبدیل می کند...

«کریس ویتز» فیلمنامه «پینوکیو» را نوشته است. او یه همراه «اندرو میانو» تحت شرکت «عمق میدان» (Depth of Field) تهیه کنندگی این پروژه را برعهده دارند.

«تام هنکس پیش از اینکه نجار پیر و خالق پینوکیو شود در پروژه سینمایی کمپانی «برادران وارنر» در فیلم زندگینامه‌ای «الویس پریسلی»سلطان موسیقی راک اند رول ظاهر می شود.

منبع: برنا

ارسال نظر