کد خبر : 6327

رسانه‌های لبنانی خبر دادند:

در راستای طرح‌های جهانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و تلاش‌های فرهنگی برای متقاعد کردن مردم به رعایت قواعد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، وزیر بهداشت لبنان برای مقابله با بی‌اعتنایی مردم کشورش به شیوه‌نامه‌های مقابله با ویروس دست به ابتکار جدیدی زد که در حد خود کم‌نظیر است.

به گزارش پیام نو، در راستای طرح‌های جهانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و تلاش‌های فرهنگی برای متقاعد کردن مردم به رعایت قواعد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، وزیر بهداشت لبنان برای مقابله با بی‌اعتنایی مردم کشورش به شیوه‌نامه‌های مقابله با ویروس دست به ابتکار جدیدی زد که در حد خود کم‌نظیر است.

رسانه‌های لبنانی خبر دادند، دکتر حمد حسن وزیر بهداشت دولت پیشبرد امور لبنان اعلام کرد در صورتی که فرد مبتلا به ویروس کرونا اقدام به شکستن قرنطینه و حضور در میان مردم کند، نام او در رسانه‌های گروهی اعلام خواهد شد.

او در گفت‌وگویی عنوان کرد، در تمامی شهرها و روستاهای لبنان تیم‌هایی از این وزارتخانه حضور دارند که گزارش روزانه‌ای در مورد میزان پایبندی مردم به تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا ارائه می‌کنند.

به نوشته این رسانه، تصمیم اخیر وزیر بهداشت لبنان بعد از آن اتخاذ شد که مردم لبنان بی‌توجه به افزایش شمار مبتلایان ویروس کرونا همچنان به شیوه‌نامه‌های بهداشتی پایبند نیستند.

حسن همچنین خبر داد وزارت بهداشت لبنان و بانک جهانی بر سر پرداخت هزینه معالجه مبتلایان ویروس کرونا به توافق رسیدند.

منبع: اعتمادآنلاین

ارسال نظر