کد خبر : 9124

اشتباه عجیب چند هوادار فرانسه

شش هوادار تیم ملی فرانسه که قرار بود به بوداپست مجارستان بروند تا خروس‌ها را تشویق کنند، سر از بخارست رومانی در آوردند!

پیام نو|‌ مقصد اشتباهی؛ یوفا بازی‌های یورو ۲۰۲ را در یازده شهر مختلف اروپا برگزار می‌کند و این مسئله باعث سردرگمی شش هوادار فوتبال شد.

به گزارش وب سایت گل، برای یک هوادار جدی فوتبال، تشویق تیم ملی کشورش از نزدیک می‌تواند ارزش یک سفر طولانی را داشته باشد اما شش هوادار تیم ملی فرانسه، یک سفر طولانی را به اشتباه طی کردند.

روز شنبه تیم‌های مجارستان و فرانسه در گروه F یورو ۲۰۲۰ در پوشکاش آرنای بوداپست به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. شش هوادار تیم ملی فرانسه که قرار بود تیم ملی کشورشان را تشویق کنند، نتوانستند به هدفشان برسند زیرا آن ها به جای بوداپستِ مجارستان، به بخارستِ رومانی سفر کردند! وقتی این شش هوادار به استادیوم ملی بخارست رسیدند، دسته ای از هواداران اوکراین را دیدند که فکر کردند آن ها هوادار مجارستان هستند.

یکی از آن ها در مصاحبه با Jurnalul National گفته:

 ما فکر می کردیم که به استادیوم درستی رفته‌ایم و راه را بلدیم. کم‌ترین مشکل ما، مسیریابی بود. ما هرگز فکر نکردیم آن ها اوکراینی هستند چون زبان اوکراینی یا مجاری بلد نیستیم.

برای خبرنگاران حاضر، عجیب بود که چرا هواداران فرانسه میان هواداران اوکراین حضور دارند. در ادامه آن‌ها فهمیدند که بلیطشان به جای بوداپست، به بخارست محل برگزاری بازی‌های تیم ملی اوکراین بوده است.

هوادار فرانسوی در ادامه گفت:

 اولین بارمان بود که به شرق اروپا سفر کردیم. راستش را بخواهید به نظرم فرق زیادی بین بوداپست و بخارست وجود ندارد. حالا ما چیزهای بیشتری درباره اروپا می‌دانیم.

 با این حال این شش هوادار فرانسه احتمالا خیلی هم بدشانس نبوده‌اند. اگر فرانسه بتواند امشب صدرنشین گروهش شود، برای مرحله یک هشتم نهایی باید در بخارست رومانی به میدان برود. شاید این شش هوادار برای دیدن بازی فرانسه در مرحله یک هشتم نهایی کمی زود رسیده‌اند. 

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر