کد خبر : 8458

پیرمردی که رکورد جذب یک میلیون فالوئر را شکست، از اینستاگرام رفت.

به گزارش پیام نو، پیرمردی که رکورد جذب یک میلیون فالوئر را شکست، از اینستاگرام رفت. دیوید آتنبورو که طبیعت شناسی ۹۴ ساله است برای اولین بار یک ویدیو در اینستاگرام منتشر کرد و رکورد بیشترین سرعت در جذب یک میلیون فالوور را شکست.

اولین پست دیوید در اینستاگرام، یک ویدیو IGTV درباره نگرانی‌های گرم شدن کره زمین بود که در ساعت ۲ صبح به وقت PDT در اینستاگرام منتشر شد و تنها بعد از چهار ساعت (6:44) یک میلیون نفر حساب کاربری او را دنبال کردند و ویدیو او بیش از ۲ میلیون بازدید داشت. 

این مرد ۹۴ ساله از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام زیاد استفاده نمی‌کند و برای همین پستی که اولین بار در اینستاگرام منتشر کرد نیز از دو نفر کمک گرفته بود. این دو نفر در مستندی به نام A Life On Our Planet که به زودی در نتفیلیکیس منتشر می‌شود با دیوید همکاری می‌کنند و اکنون حساب کاربری او در اینستاگرام را مدیریت می‌کنند.

قبل از دیوید اتنبورو، رکورد جذب فالوور در اینستاگرام در زمان کوتاه در دستان یکی از بازیگران سریال محبوب فرندز به نام جنیفر آنیستون بود که در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۹ حساب کاربری خود در اینستاگرام را ساخت و در مدت ۵ ساعت و ۱۶ دقیقه یک میلیون نفر او را دنبال کردند. 

دیوید آتنبورو بیش از ۶ دهه است که در تلویزیون مجری و طبیعت‌شناس است و رکوردهایی در این زمینه نیز داشته است. 

حالا او اعلام کرده ویدیٔویی که سال گذشته در اینستاگرامش منتشر کرد، به اندازه کافی برای او گرفتاری درست کرده است. همچنین تأکید کرده حضورش در این شبکه اجتماعی، برای رساندن یک پیام درباره حفاظت از محیط زیست بوده و اکنون دیگر قصد ندارد دوباره به اینستاگرام بازگردد.

ارسال نظر