کد خبر : 199

مهم‌ترین برگ برنده‌ای که برنامه‌های گفت‌وگومحور می‌توانند رو کنند، مهمانی است که از او دعوت می‌کنند.

مهران مدیری معمولاً چه در کارهای نمایشی خود و چه در برنامه «دورهمی»، با زبان طنز و کنایه درباره موضوعات مختلف، انتقاداتی را مطرح و با چهره‌های خاصی شوخی کرده است، به این دلیل مردم با همین ژست انتقادی که از مهران مدیری سراغ دارند، او را می‌شناسند. اگر تذکرها به مهران مدیری بابت انتقادهایش به مسئولان در برنامه «دورهمی» باعث نشده باشد، در شوخی‌ها و انتقاداتش محتاط‌تر شود.

به گزارش «پیام نو» به نقل از میزان، مهران مدیری در اولین قسمت سری جدید برنامه دور همی که شامگاه سه شنبه 13 فروردین  پخش شد با اشاره به سیل در برخی از استانهای کشور و خسارتهای که به هموطنان وارد شده از نحوه خدمات رسانی به سیل زدگان در استانهای همچون گلستان، مازندران، لرستان، خوزستان، ایلام، انتقاد کرد و دیگر برنامه دورهمی روی آنتن نرفت.

تهیه‌کننده «دورهمی» گفت: در حال حاضر چندین قسمت از برنامه ضبط و آماده پخش است و به زودی روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه دورهمی در خصوص خبر پخش اولین قسمت سری سوم برنامه دورهمی در شب یلدا گفت: من در گفت و گوی قبلی خود نگفتم اولین قسمت دورهمی در شب یلدا پخش می شود بلکه اعلام کردم یکی از قسمت‌های ما که قطعا مقارن با شب یلدا است حال و هوای یلدایی دارد.

 او ادامه داد: به احتمال خیلی زیاد ما زودتر از شب یلدا پخش برنامه دورهمی را خواهیم داشت چراکه این روزها سخت مشغول کار هستیم و چندین قسمت ضبط و آماده است اما به دلیل تغییراتی که در دکور داشته ایم مهران مدیری با حساسیت بیشتری مشغول بازبینی قسمت های ضبط شده است.

تهیه کننده برنامه دورهمی خاطرنشان کرد: باز هم اعلام می کنم در مورد زمان پخش سری سوم برنامه دورهمی نمی توان به طور قطعی صحبت کرد اما تمام تلاشمان این است که هر چه زود تر این اتفاق بی‌افتد و از همه دوستان رسانه ای خواهشمندم تمام اخبار مربوط به برنامه دورهمی را از مدیر روابط عمومی این برنامه یعنی وفا ملک زاده جویا شوند تا در انتشار اخبار دچار اشتباه نشویم.

 

ارسال نظر