| 16:25   
کد خبر : 12217

خانم هایی که امروز ورزشگاه آزادی رفتند

در بازی امروز پرسپولیس و تراکتور ، تعدادی از خبرنگاران خانم و یک نماینده زن مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

به گزارش پیام نو ، پرسپولیس و تراکتور از ساعت 17:00 امروز به مصاف هم رفتند. نکته جالب در خصوص این بازی حضور خبرنگاران خانم در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی بود..

پیش از این نیز در مسابقات این فصل لیگ برتر مانند بازی استقلال و فولاد خبرنگاران خانم حضور داشتند. البته این بازی یک مهمان خانم ویژه نیز داشت. معصومه پاشایی، نماینده مرند در مجلس شورای اسلامی نیز امروز به ورزشگاه رفته بود تا از حال و هوای دیدن فوتبال در ورزشگاه ب خبر شود.

او در حاشیه این بازی به خبرنگاران خانم گفت: این برای اولین‌بار است که یک نماینده مجلس خانم در ورزشگاه آزادی حضور پیدا می‌کند و این تجربه خیلی خوبی است. خبرنگاران خانم را هم که دیدم بسیار افتخار کردم. باید بستر ورود تماشاگران خانم به ورزشگاه فراهم کنیم چون در یک دهکده جهانی داریم زندگی می‌کنیم و نمی‌توانیم خلاف جریان آب حرکت کنیم.

معصومه پاشایی اضافه کرد: می‌توانیم جایگاه‌های ویژه را برای بانوان فراهم کنیم و حیف است که همه از این لذت برخوردار نباشند. مشکلی برای حضور من در ورزشگاه نبود چون جایگاه من جایگاهی است که راحت‌تر می‌توانم به ورزشگاه بیایم اما مسوولان باید شرایطی را فراهم کنند که همه بانوان بتوانند وارد ورزشگاه شوند.

نماینده مرند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ورود بانوان یکی از مواردی هست که فیفا در حال بررسی آن است و من هم موافق این مساله هستم. امیدوارم تمام دختران ایران عزیزمان در ورزشگاه حضور پیدا کنند. ما می‌توانیم جایگاه ویژه بانوان درتمام ورزشگاه‌ها داشته باشیم و بسترها را برای آیندگان فراهم کنیم.

1110099_755

وی با بیان این که "ما هم باید مثل تمام دنیا فوتبال را آزاد کنیم" گفت: فوتبال باید در دست بخش خصوصی باشد و دولت روی آن اشراف نداشته باشد. البته در همه جا فوتبال یک صنعت است که دید تجارتی و صنعتی هم در آن وجود دارد. به همین دلیل من حمایت کنم که فوتبال بیش‌تر در دست بخش خصوصی باشد.
با این حال همچنان بسیاری از کاربران با دیده تردید به این حضورهای گزینشی می نگرند و باور دارند این رفت و آمدهای برنامه ریزی شده خانم ها به ورزشگاه تنها برای کاهش فشار فیفا بر ایران است و تحول ویژه ای در زمینه ورود بانوان به ورزشگاه اتفاق نخواهد افتاد.

 

ارسال نظر