| 02:33   
کد خبر : 12238

سرمربی تیم فوتبال استقلال اجازه جدایی به دو بازیکن تیمش نداد تا به رقبا نپیوندند.

به گزارش پیام نو، فرهاد مجیدی علاقه ندارد هیچ یک از بازیکنانش در نیم فصل از استقلال جدا شوند حتی نیمکت نشینان و مغضوب‌ها.

وکیل امین قاسمی نژاد پس از تماس تلفنی با سرمربی استقلال مصاحبه کرد و گفت: او در استقلال می‌ماند. دیروز با فرهاد مجیدی صحبت کردم و گفتم با توجه به شرایط اگر به «امین» نیازی ندارید اجازه بدهید در فضایی دوستانه این بازیکن جدا شود که مجیدی اعلام کرد این بازیکن را تا پایان فصل می‌خواهد و برای هیچ تیمی رضایتنامه‌اش را صادر نمی‌کند.

فرهاد مجیدی چندی پیش درمورد رشید مظاهری مشابه همین حرف‌ها را به زبان آورد تا بسیاری از خود بپرسند چرا سرمربی استقلال، مخالف جدایی بازیکنانی است که خیلی کم بازی می کنند یا اصلا فرصت بازی در جمع آبی ها را پیدا نمی کنند؟

دلیل مخالفت سرمربی استقلال، عدم تقویت تیم‌های رقیب است. فرهاد مجیدی شنیده است سپاهان اصفهان خواهان امین قاسمی نژاد است و به همین خاطر با این انتقال مخالفت کرد تا رقیب اصفهانی تقویت نشود.

همچنین سرمربی استقلال مخالف جدایی رشید مظاهری و پیوستن او به پرسپولیس است، در حالی که اصلا اعتقادی به این گلر با تجربه ندارد. سیاست مجیدی حفظ بازیکنانی است که قرارداد دارند، حتی اگر اعتقادی از لحاظ فنی به آنها نداشته باشد.

ارسال نظر