| 20:33   
کد خبر : 12464

در پاسخ به والنسیا و پیکه؛

برخی در حساب توییتر خود صحبت می کنند، برخی دیگر با توپ به همراه پای خود! والنسیا، یک باشگاه اصیل بسیار بالاتر از آن حساب غیرقابل توضیح در توییتر، از "سرقت" در نیمه در بازی برنابئو صحبت کرد.

به گزارش پیام نو، در دقایق پایانی نیمه نخست دیدار تیم‌های والنسیا و رئال‌مادرید، کاسمیرو در محوطه جریمه سرنگون شد تا داور این دیدار برای تیم میزبان اعلام پنالتی کند. پس از این اتفاق، حساب توئیتر والنسیا در توئیتی با اشاره به سریال سرقت پول اعلام کرد: «دزدی در مادرید تا حدودی تکرار می‌شود.» جرارد پیکه نیز در پاسخ به این توئیت اعلام کرد: «در این مورد با صدای بلند صحبت نکن چرا که جریمه خواهی شد.»

توماس رونسرو، کارشناس نشریه آس اکنون در یادداشتی نسبت به این اظهارات واکنش خواندنی‌ای نشان داده است که در ادامه می‌خوانید:

شاهنشاهی ترین رهبری - برخی در حساب توییتر خود صحبت می کنند، برخی دیگر با توپ به همراه پای خود! والنسیا، یک باشگاه اصیل بسیار بالاتر از آن حساب غیرقابل توضیح در توییتر، از "سرقت" در نیمه در بازی برنابئو صحبت کرد. بلافاصله پس از آن، پیکه با استناد به توییت باشگاه والنسیا و کنایه آمیز ("زیاد بلند نگو، آنها شما را تحریم می کنند") به نبرد توییت‌ها پیوست و اما مادرید چه کرد؟ در زمین با دو گل وینیسیوس به آن پاسخ داد!

برخی صحبت می کنند، برخی دیگر عمل می کنند. یادم نمی‌آید که مادرید بعد از 4-1 مستایا در زمان اوایل همه‌گیری ویروس کرونا، توییتی گذاشته باشد؛ آن هم بازی‌ای که در تاریخ ماندگار شد، زیرا کورتوا تعجب کرده بود که چگونه او را به هوا پرتاب می‌کردند... سیو 4 پنالتی!

برای اینکه تیمی باشیم که از "دزدی" سود برده باشد، پس صنف داوری به طرز فوق العاده‌ای از بین رفته است. علاوه بر این، پیچینی قبلاً توپی را با دست خود در داخل محوطه دفع کرده بود که هرناندز هرناندز یا VAR نشانی از آن نداشت. خود گایا، کاپیتان والنسیا، در اقدامی که به او افتخار می‌کند، اذعان کرد که «وقتی آنها شما را 4-1 شکست می‌دهند، باید کاری کنید که به آن نگاه کنید. ما نمی توانیم بهانه بیاوریم.»  همینطور است.

بیایید بازی عالی مادرید را از دقیقه 30 ارزیابی کنیم، با ضربه خطرناک پای چپ فوق العاده مودریچ که به تیر افقی دروازه سیلسن برخورد کرد. از آنجا این یک مونولوگ از سوی رهبر برای شکست سربازان بوردالاس بود، برای یک پنالتی که گوئدس پرتاب کرد و بعد از اینکه کورتوا آن را به شکلی درخشان دفع کرد، توسط او محقق شد. برای من، عملکرد مندی شایسته و قابل تقدیر بود، همانطور که دامیان سوارز یک هفته پیش در ختافه، جای مارسلو را گرفت. با گریه هرکسی می‌تواند اینجا حرف خودش را بگوید...

کریم 300 و 301 - بنزما در راه جاودانه شدن است. دبل او مقابل والنسیا به او اجازه داد تا به 300 گل برای سفیدپوشان و 301‌مین گل برسد. چیزی که او را تنها 6 گل از دی استفانو افسانه ای عقب‌تر گذاشته است. 13 سال حضور او در برنابئو نشان دهنده تعهد و وفاداری کریم به پیراهنی است که او هر روز به آن افتخار می‌کند، به خصوص از زمانی که کریستیانو را در تابستان 2018 تیم ترک کرد. او در 34 سالگی سقفی برای آرزوهایش ندارد. او هنوز گرسنه است، بدون محدودیت. بگذارید در the best و توپ طلا به نادیده گرفتن او ادامه دهند. حملات وجدان بد در سال 2022 همانطور که نمی توانید تصور کنید، افزایش می یابد!

وینیسیوس، توپ طلا - نه تنها به خاطر تحسینی که از برزیلی دارم، بلکه حقیقت را می‌گویم. پدیا میاتوویچ بزرگ آن را در ال کاروسل منعکس کرد: "اگر او در این مسیر ادامه دهد، امسال واجد شرایط دریافت توپ طلا خواهد بود." وینی یک گل کارتونی دیگر به ثمر رساند، آن گل 2-0 که در نهایت مقاومت تیم شهر توریا را شکست. بین سه تا مثل سنجاب رفت، کیف پول دیاخابی را دزدید و با آرامش یک جادوگر خودش را تعریف کرد. دروازه بان به یک سمت و توپ به سمت دیگر؛ رقص‌های شادی بعد گل او رقص یک جمعیت پرافتخار برای تیمش است.

هواداران -  حالا همه آرزوی پیروزی در روز چهارشنبه در ریاض مقابل بارسلونای ژاوی را دارند که ... 17 امتیاز با صدر جدول رده بندی فاصله دارد!  با بردن آن الکلاسیکو و فینال احتمالی برای اتلتیکو مادرید یا اتلتیک بیلبائو، متوقف کردن موتوری که توسط دان کارلوی نابغه کارگردانی شده، دشوار خواهد بود.

 

ارسال نظر