| 18:11   
کد خبر : 14676

پیوس:

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران درمورد قرعه شاگردان دراگان اسکوچیچ در جام جهانی قطر صحبت کرد.

پیام نو| فرشاد پیوس در گفتگو با پیام نو درباره قرعه ایران در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ اظهار داشت: برخلاف صحبت‌های دیگران که فکر می‌کنند در گروه آسانی قرار گرفته‌ایم، اما باید اشاره کنم نه گروه ما گروه مرگ است و نه گروه آسان و تمام دیدارها به یک اندازه مهم هستند. حتی تیم چهارم هم که از طریق پلی‌آف به گروه ما اضافه می‌شود نباید دست کم گرفته شود و فکر کنیم چون در سید پایین‌تری نسبت به ما قرار دارد پس حتماً بازی آسانی برای ما خواهد بود.

او درباره اینکه کدام مسابقه سخت‌تر خواهد بود، گفت: بی‌شک سخت‌ترین بازی ما مقابل انگلیس است و شاید تیم‌های دیگر به ما کمک کنند که بتوانیم شانس صعود داشته باشیم. متأسفانه تیم ما ساختار خوب دفاعی گذشته خود را ندارد و باید در این زمان باقیمانده بحث مربوط به کار تدافعی خودمان را برطرف کنیم.‌

پیوس درخصوص روند آماده سازی تیم ملی در مسیر جام جهانی عنوان کرد: امیدوارم که اردو‌های آماده سازی خوب باشد تا بازیکنان را به سطح آمادگی لازم برساند. تمام بازی‌ها سخت است و در هر گروه دیگری قرار می‌گرفتیم کار سخت بود. اکنون هم‌ سرمربی و کمیته فنی مطمئناً تمهیداتی را در این راستا ملاک قرار خواهند داد تا دیدار‌های خوبی انجام دهیم هر چند که متاسفانه برخی تیم‌ها با ما بازی نمی‌کنند.

او ادامه داد: برای نخستین بار است در تاریخ با انگلیس باید بازی کنیم و نباید فراموش کرد آنها دارای بهترین شرایط هستند. اکنون که حریفان خود را می‌شناسیم باید متناسب با آنها دیدارهای تدارکاتی خوب داشته باشیم تا در این زمینه بتوانیم هم ایرادات خودمان را از بین ببریم و هم با سبک بازی آنها خودمان را تطبیق دهیم. 

پیوس درمورد ارزیابی عملکرد تیم آمریکا همچنین گفت: به صرف اینکه آمریکا را در گذشته برده‌ایم نباید این بار هم فکر کنیم آنها را می‌بریم زیرا شرایط با گذشته تفاوت دارد. گروه ما آسان نیست و باید از طرف مسئولان سیاسی و ورزشی به تیم ملی کمک‌ شود تا هم از لحاظ مالی خوب پشتیبانی شویم و هم از نظر بازی تدارکاتی تغذیه شوند تا از این طریق بر مبنای‌ آن تیم‌ها هم تمرین و هم بازی دوستانه داشته باشیم.

 

ارسال نظر