کد خبر : 61

اولین آزمون جدی میلیچ

در هفته سوم مسابقات لیگ برتر تیم استقلال تهران میهمان نفت مسجد سلیمان است.

به گزارش پیام‌نو به نقل از ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته سوم لیگ برتر از ساعت 19:45 امشب تیم نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مقابل استقلال تهران صف آرایی می‌کند.

تیم نفت با هدایت مهدی تارتار با گذشت دو هفته از مسابقات لیگ موفق شده بود در خانه ابتدا تیم مدعی تراکتور را متوقف کند و سپس در خانه صنعت نفت آبادان به تساوی برسد تا اکنون با دو امتیاز عملکرد نسبتا بهتری نسبت به حریف امروزش داشته باشد.

در تیم استقلال پس از دو هفته ناکامی در کسب پیروزی شاگردان آندره آ استراماچونی امیدوار هستند تا اولین برد فصل جدید را به دست آورده و با کسب سه امتیاز تغییری در جایگاهشان داشته باشند.

به گفته است استراماچونی در حال حاضر شیخ دیاباته به عنوان مهاجم اصلی در تیم حضور دارد و سایر بازیکنان در خط حمله به عنوان وینگر به کمک او می‌آیند با این حال پیش بینی می‌شود استقلال با سه تغییر نسبت به دیدار با فولاد به مصاف نفت مسجد سلیمان برود.

میلاد زکی پور روز گذشته در لیست 19  نفره بازیکنان برای سفر به مسجد سلیمان قرار نگرفت و همین سبب می‌شود تا هروویه میلیچ مدافع کروات تازه وارد آبی‌ها برای اولین بار در ترکیب اصلی این تیم قرار بگیرد. با خروج عارف غلامی از ترکیب اصلی محمد دانشگر که در مسابقه گذشته به دلیل محرومیت حضور نداشت به ترکیب برمی‌گردد. همچنین به جای فرشید باقری مصدوم علی کریمی نقش نگار هافبک دفاعی را ایفا خواهد کرد.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، هروویه میلیچ، مهدی قائدی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، محسن کریمی و شیخ دیاباته

ارسال نظر