کد خبر : 78

رایزنی های نتیجه بخش ظریف، سلطانی فر و صالحی امیری

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد با رایزنی مسئولان مختلف میزبانی کشتی فرنگی به ایران بازگردانده شد.

به گزارش پیام نو حسن رنگرز، مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون در گفت و گویی تلویزیونی گفت که ریاست کمیته ملی المپیک، وزیر ورزش و جوانان و وزیر امور خارجه با رایزنی های مختلف بااعضای کمیته بین المللی المپیک و سفرای کشورهای شرکت کننده در جام جهانی کشتی دیشب ایمیلی به فدراسیون کشتی ایران رسید که میزبانی تهران در جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۹ تایید شد.

 وی اظهار داشت: چند روز قبل کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی در استانبول تشکیل جلسه داد و رای به تعلیق زمان مسابقات جام جهانی داد. مشخص است با شیطنت‌هایی که صورت گرفته، تصویر نادرستی از داخل کشور و اتفاقاتی که رخ داده، به اعضای اتحادیه جهانی کشتی ارائه شده است. 

وی افزود: ما در اولین گام سعی کردیم فضا را از حالت غبارآورد به شفاف تبدیل کنیم تا اتحادیه جهانی و کشورهای شرکت کننده واقعیت‌ها را بدانند. و سپس با رایزنی های صورت گرفته میزبانی ایران تایید شد و منتظر هستیم تا زمان جدید مسابقات جام جهانی از سوی اتحادیه جهانی اعلام شود.

مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی قرار بود ۷ و ۸ آذرماه در تهران برگزار شود که پس از ناآرامی های روزهای گذشته در کشور با نظر اتحادیه جهانی کشتی این مسابقات به حالت تعلیق درآمده بود.

ارسال نظر