کد خبر : 10054

سخنگوی قوه قضاییه :

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در شرایطی که استاندار از فردی که به او سیلی زد شکایتی نداشت اما این فرد به جرم اخلال در نظم که غیر قابل گذشت است بازداشت شد و در حال حاضر با قرار تامین در بازداشت است.

به گزارش پیام نو، ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضاییه صبح امروز در نشست خبری هفتگی خود درخصوص مساله «سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی در روز معارفه»، گفت: ما در این قضیه شاهد یک اقدام ناشایست از طرف یکی از افرادی که در آن جلسه حضور داشتند، بودیم. بلافاصله بعد از این اتفاق دادستان محترم دستور رسیدگی به موضوع را صادر کردند و آن شخص بازداشت شد و به اتهام اخلال در نظم که جرمی غیرقابل گذشت است، ایشان تحت تعقیب قرار گرفت.

وی افزود: در این مدت مطالبی به نقل از ایشان در فضای مجازی مطرح شد و با بررسی‌ها مشخص شد که جعلی بود و صحت نداشت. انگیزه این فرد، شخصی بوده است.

خداییان در پایان تاکید کرد: قطعاً دستگاه قضایی با چنین اعمالی برخورد قاطع و قانونی به عمل می‌آورد و اگر کسی ادعایی دارد، می‌تواند به مقامات بالاتر مراجعه کند اما به هیچ وجه چنین رفتارهایی مورد قبول دستگاه قضا و سایر مقامات نیست و با چنین اقداماتی برخورد قاطع به عمل خواهد آمد.


منبع: ایلنا

ارسال نظر