کد خبر : 7439

برنامه جدید عادل فردوسی‌پور با عنوان «99» مجوز نگرفت.

به گزارش پیام نو،‌ چند وقتی است خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه عادل فردوسی پور قصد دارد با ساختن برنامه‌ای جدید به عرصه و صحنه اجرا برگردد.

ظاهراً این خبرها شایعه نیست و بلکه واقعیت دارد، مجری سابق و تهیه فعلی صدا و سیما که با بی‌‌مهری از شبکه سه کنار گذاشته شده، این روزها سخت خودش را وقف ساختن برنامه جدیدش می‌کند.

طبق نوشته همشهری آنلاین، گفته می‌شود برنامه جدید عادل، «99» نام دارد. این برنامه ۱۵ قسمتی خواهد بود و مختص بررسی بازی‌های لیگ برتر است. او تصمیم داشت این برنامه را به صورت زنده و از روی بستر اینترنتی پخش کند، اما آن‌طوری که صبح سینما نوشته این برنامه نتوانسته از ساترا (سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی ) مجوز دریافت کند.

به گزارش پیام نو، این درحالی است که فردوسی‌پور پس از دریافت جایزه Alumni Achivement Award 2020 در مراسم آنلاین انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعی شریف یادآوری کرد همیشه به دانشجویانم گفته‌ام که از ایران نروید، مثل تمام کسانی که ماندند و باعث افتخار شدند، شما هم بمانید و بجنگید تا مملکت خود را بسازیم.

اما شرایطی که برای عادل فردوسی‌پور به وجود آوردند باعث شد او برای سوال دانشجویانش که پرسیده بودند «استاد! شما که می‌گفتید بمانید و مملکت را بسازید؛ شما بیش از ۲۰ سال ماندی و برنامه داشتی، چه اتفاقی افتاد و الان چه حرفی می‌زنید؟» جوابی نداشته باشد.

اکنون با توجه به ناکامی عادل فردوسی‌پور در بازگشت به رسانه، زمزمه‌هایی از ناامیدی او می‌شود که سبب شده به فکر مهاجرت از ایران بیفتد.

ارسال نظر